حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 13 رجب 1444 Friday, 3 February , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
۱۰ درصدی بانوان در کشور دارای شغل هستند
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰
شناسه : 88474

مشاور اموراجتماعی استاندار تهران گفت: ۱۰ درصد اشتغال بانوان در کشور وجود دارد و حضور زنان در تمام عرصه ها وجود دارد و هر مدیر کل یک معاون خانم مشغول به کار است و این رویه باید در جامعه نهادینه شود و باید تا پایان سال ظرفیت ۳۰ درصد اشتغال زنان درجامعه پر گردد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش  قرچک آنلاین;همایش نقش سازمان های مردم نهاد و زنان در جامعه در شهرستان قرچک ک با حصکر مشاورامور اجتماعی استاندار تهران برگزار شد.
زهرا احمدی پور مشاور امور اجتماعی استاندار تهران در این همایش اظهار داشت: برجام تا حدی توانست نیاز جامعه را برطرف کند و با خروج آمریکا از برجام ضرب به خودش است.
وی گفت: باید وضعیت اقتصاد کشور سازماندهی شود چه برجام باشد چه نباشد.
احمدی پور بیان کرد: عواقب اجتماعی بعد از برجام می تواند دشوار باشد آیا ما آمادگی و آموزش را داده ایم که بتوانیم با اقتصاد کشور خانواده را اداره کنیم.
وی تاکید کرد: اگر برخانواده الگوی مصرف تنظیم کنیم، آینده کشور به خطر خواهد افتاد.
مشاور امور اجتماعی استاندار تصریح کرد: دستگاه آمریکا اعلام کرده ما به هدف اقتصادی ۴۰ درصد رسیدم و اگر به ۴۰ درصد دیگر برسیم گام بزرگی در ایران خواهیم برداشت.
وی گفت: هر کس با شیطنت فضای یاس و ناامیدی در کشور به وجود آورد، باید پاسخگوی عواقبش باشد.
احمدی پور با اشاره به حوزه زنان، بیان کرد: ۱۰ درصد اشتغال بانوان در کشور وجود دارد و حضور زنان در تمام عرصه ها وجود دارد و هر مدیر کل یک معاون خانم مشغول به کار است و این رویه باید در جامعه نهادینه شود و باید تا پایان سال ظرفیت ۳۰ درصد اشتغال زنان درجامعه پر گردد.
وی افزود: حضور زنان درعالب مدیریت و شورایارها را داریم و این حضور باید به حفظ کرامت زنان انجام شود.
مشاورامور اجتماعی استاندارتهران تاکید کرد: آسیب های اجتماعی زیست اجتماعی زنان را به خطر می اندازد و ما با کار اداری نمی توانیم به مشکلات زنان برسیم.
وی تصریح کرد: توان افزای بین زنان باید مورد توجه قرار گیرد تا در حوزه اجتماعی و موسسات مردم نهاد شرکت کنند.
احمدی پور خاطرنشان کرد: در استانداری تهران دو ماهی است که هئیت اندیشه ورز برگزار می شود که ادارات باید مصوبه ها را اجرا‌ کنند و با عدم اجرای برخورد می شودو در این راه هر‌ میزان کمک که بتوانیم انجام می دهیم.
وی در پایان گفت : با هر برنامه که به نحوه احسن اجرا شود، مسئله اجتماعی و آسیب ها حل می شود.

انتهای پیام/ س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.