فرماندار قرچک:

برای پیشبرد اقتصاد مقاومتی باید برنامه های مدت دار تدوین شود

فرماندار و رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان قرچک گفت: برای پیشبرد شعار سال باید برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین و پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان را شناسایی و نواقص و مشکلات نیز در کنار آنها لحاظ شود.

به گزارش قرچک آنلاین; چهارمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی شهرستان قرچک به ریاست مسعود مرسلپور فرماندار با حضور مصطفی زینت بخش معاون برنامه ریزی فرمانداری و روسای ادارات خدمت رسان و اعضاء در محل فرمانداری برگزار شد.
مسعود مرسلپور در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تمامی اعضای جلسه بلحاظ حضور مداوم و مستمر و اهتمام ویژه در اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید به تشریح مصوبات جلسات قبل پرداخت و افزود: باتوجه به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری در چند سال اخیر بر نهادینه کردن و عینیت بخشی به اقتصاد مقاومتی شاهد پیشرفت، اثر بخشی و نتیجه مطلوب در اجرای پروژه ها و رفع موانع تولید توسط مدیران و مسئولان در شهرستان قرچک بوده ایم.
وی افزود: بنابراین پیشرفت در شهرستان قرچک زمانی میتواند جامه عمل بپوشد که هماهنگی و همکاری در دستگاههای اجرایی در راستای تولید داخلی به عنوان مقوله ای اشتغالزا در الویت کاری قرار گرفته و با اهتمام ویژه نسب به پیگیری و رفع مسائل احتمالی پرداخته شود.
نماینده عالی دولت درشهرستان قرچک تاکید کرد: برای این کار باید برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تدوین و پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان را شناسایی و نواقص و مشکلات نیز در کنار آنها لحاظ شود.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *