مصاحبه مردمی قرچک در روز جهانی قدس؛

برای رهایی قدس از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد/ جنایت های اسرائیل قلب هر انسان را به درد می آورد/ اقدامات کثیف رژیم صهیونیستی در فلسطین بر کسی پوشیده نیست

امام جمعه قرچک گفت: برای رهایی قدس شریف و کوتاه کردن دست کفار و مشرکین از این حرم شریف نباید از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.

به گزارش  قرچک آنلاین;حجت السلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در گفت و گو با خبرنگار اظهار داشت: قدس قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان است ما در هیچ شرایطی نمی توانیم آن را در چنگال صهیونیسم جنایتکار تا ابد غضب شده تلقی کنیم، برای رهایی قدس شریف و کوتاه کردن دست کفار و مشرکین از این حرم شریف نباید از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
امام جمعه قرچک افزود: روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین، روز پاسداشت کرامت و آزادی انسانی، روز مقابله با ابرقدرت ها، روز بیداری و هوشیاری، روز رهایی از قید اسارت و بردگی قدرت های شیطانی و بالاخره روز پیوستن به خدا و اتکا به قدرت لایزال الهی است.
وی تصریح کرد : امروز در روز جهانی قدس تلاش مذبوحانه استکبار جهانی در اشغال بلاد اسلامی را محکوم می کنیم و اجازه خیانت و پاک کردن بیش از نیم قرن جنایات رژیم صهیونیستی را به احدی نخواهند داد.
وی گفت : اگر مسلمانان اختلافات خود را کنار گذاشته و در برابر صهیونیسم بین الملل صفوفی واحد تشکیل دهند می توانند در برابر جنایات این رژیم غاصب ایستادگی کرده و آن را با شکست مواجه سازند.
جنایت های اسرائیل قلب هر انسان را به درد می آورد


سید حسین نقوی نماینده مردم شهرستان های قرچک، پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: زنان، مردان و کودکان مظلوم فلسطین که در راه مقاومت از همه هستی خود گذشتند و مسلمانان جهان در روز جهانی قدس همبستگی خود را با آنان نشان می دهند.
وی با اشاره به سکوت مجامع بین المللی در قبال رژیم کودک کش اسرائیل به عنوان سیاست دوگانه یاد کرد و افزود: جنایت های که اسرائیل در قبال مردم فلسطین انجام می دهد قلب هر انسان را به درد می آورد و سکوت مجامع جهان درد این مردم را دو چندان کرده است.


نقوی بیان کرد: روز جهانی قدس، روز بیداری امت اسلامی است و مردم ایران با حضور پرشور خود امروز ثابت کردند که جایی به نام اسرائیل وجود ندارد و آن را به رسمیت نمی شناسند و جامعه اسرائیل نامشروع بوده و تا نابودبی آن دست از مبارزه برنخواهند داشت.
مردم ولایتمدار و شجاع ایران همواره حامی مردم مظلوم فلسطین هستند
مسعود مرسلپور فرماندار قرچک بیان کرد: تدبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نامگذاری روز قدس، مصیبت اشغال فلسطین را در رأس مسائل جهان اسلام معرفی کرد و از همه مسلمانان و مستضعفان جهان خواست تا با کمک یکدیگر به یاری خواهران و برادران خود در فلسطین بشتابند.
وی تاکید کرد: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان مردم همیشه در صحنه شهرستان قرچک و ایران اسلامی با حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس به استکبار جهانی و اسرائیل جنایتکار نشان می دهند که مردم ولایتمدار، شجاع و دلیر ایران اسلامی همواره حامی مردم مظلوم فلسطین هستند.
روز قدس روز لبیک به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است


محسن شریف شهردار قرچک با بیان اینکه راهپیمایی امروز روز جهانی قدس پیام آور نجات مظلومان و روز حمایت از مظلوم و دشمنی با ظالم و همبستگی همه مسلمانان جهان است، گفت: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی توانست استکبار ستیزی و اعلام انزجار از رژیم تروریست و اشغالگر صهیونیست و حامیان جنایتکار آن را به جهانیان نشان دهد.
وی افزود: روز قدس روز لبیک به مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین است و حضور ما در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان استکبارجهانی و رژیم غاصب صهیونیستی است.


شریف بیان داشت: مردم مومن، ولایی و شهید پرور شهرستان قرچک با حضور حماسی خود در این راهپیمایی بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید میثاق کردند.
مردم قرچک با مشت‌های گره کرده پاسخ گستاخی‌های رژیم غاصب اسرائیل را دادند
حسین عباسی بخشداد مرکزی قرچک با اشاره به اینکه رژیم خبیث صهیونیستی امسال جنایت وحشیانه خود را در حق مردم فلسطین تمام کرد، اظهار داشت: حملات بی رحمانه رژیم غاصب صهیونیستی تاکنون مردم زیادی را به خاک و خون کشیده است که این مسئله هوشیاری هرچه بیشتر مردم مسلمان جهان را می طلبد.


وی تصریح کرد: مردم شهرستان قرچک به همراه ملت ایران در راهپیمایی روز قدس با مشت‌های گره کرده پاسخ وحشیگری ها، بی‌احترامی‌ها و گستاخی‌های رژیم غاصب اسرائیل و استکبار جهانی را دادند.

بخشدار مرکزی قرچک بیان کرد: به فرمایش ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با شرکت گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس نور امید و افق‌های آینده برای مردم فلسطین تابناک‌تر شد و پای اسرائیل جنایتکار و حامیان آن از سرزمین‌های اشغالی کوتاه‌تر خواهد شد.
اقدامات کثیف رژیم صهیونیستی در فلسطین بر کسی پوشیده نیست
زلیخا جباری عضو شورای اسلامی شهر قرچک شرکت در راهپیمایی روز قدس به عنوان یک تکلیف و وظیفه بر عهده مسلمانان جهان از جمله مردم ایران اسلامی است.
وی گفت: اقدامات کثیف رژیم صهیونیستی در فلسطین بر کسی پوشیده نیست چرا که حکومت ساختگی اسرائیل به این بهانه شکل گرفت که حافظ منافع استکبار جهانی باشد .
جباری افزود: مردم قرچک با حضور پر شکوه خود پاسخ گستاخی های آمریکا و اسرائیل را با مشت های گره کرده دادند و به آنان نشان دادند که ایرانبزرگترین حامی مظلومان جهان است.

زهرا اسدی ورزشکار قرچک گفت: ملت ظلم ستیز ایران، جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی و تلاش شیطانی برای یهودی سازی سرزمین های اشغالی و نابودی نمادهای هویت ملی و تاریخی فلسطین که متأسفانه در شرایط پر چالش امروز منطقه در سکوت و بی توجهی محض و مضاعف مجامع جهانی مدعی حقوق ملت ها و همراهی خیانت بار و خباثت آمیز برخی دولت های عربی ـ اسلامی صورت می پذیرد را محکوم می کند.
با هوشمندی اجازه تضعیف و مخدوش فلسطین را نخواهیم داد
این ورزشکار تکید کرد: ملت یکپارچه و متحد ایران اسلامی، وحدت، همگرایی و یکپارچگی گروههای فلسطینی برابر رژیم صهیونیستی را از مهم ترین الزامات و مؤلفه های دستیابی به آرمان آزادی قدس شریف و اخراج اشغالگران صهیونیست از سرزمین مقدس فلسطین است.
وی خاطرنشان کرد: حمایت از خط مقاومت و انتفاضه علیه رژیم جلاد صهیونیستی از همه جریان های فلسطینی به ویژه حماس و فتح انتظار دارد با هوشمندی و هوشیاری اجازه ندهند دشمنان ملت فلسطین با ترفندها و حیله گری های شیطانی ظرفیت ها و فرصت های راهبردی فراروی جبهه ضد صهیونیستی را تضعیف و مخدوش سازند.
ملت ایران در هر شرایطی پشتیبان نظام و انقلاب هستند
توحید عظیمی خبرنگار خبرگزاری فارس در جنوب استان تهران بیان کرد:روز قدس روز وحدت و همدلی مسلمان جهان است که بنا بر فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) در چهلمین سال خود قرار دارد.
وی گفت: مسلمان جهان در ۴۰ سال گذشته برای حمایت و ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در راهپیمایی با شکوه که با حضور اقشار مختلف، مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی، خانواده معظم شهدا، نیروهای نظامی و انتظامی برگزار می شود شرکت گستره و پرشوری دارند.
عظیمی تاکید کرد: در راهپیمایی روز قدس حضور جوانان دهه ۷۰ که حضرت امام خمینی (ره) را هم درک نکردند چشم گیر و شگفت انگیزاست .
وی تصریح کرد: مردم روزه دار و انقلابی با حضور در راهپیمایی روز قدس با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل مرگ بر استکبار اقدامات رژیم کودک کش صهیونیستی را محکوم کردند.
خبرنگار خبرگزاری فارس در جنوب استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: مردم با حضور پرشور خود بار دیگر با رهبر معظم انقلاب و و آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند و به دشمن قسم خورده نظام نشان دادند که در هر شرایطی پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
مردم ولایتمدار قرچک با شرکت باشکوه سرمشقی برای سایر آزادی‌خواهان شدند
رضا نجفی معلم متوسطه قرچک بیان کرد: ملت مسلمان و حق شناس ایران اسلامی، حضور حماسی، انقلابی و پرشور خود در این راهپیمایی بزرگ و سراسری را تجلی وحدت و انسجام ملی و مظهر همدلی را نشان دادند.
وی گفت: با توجه به شرایط کنونی منطقه و جهان اهمیت روز جهانی قدس امسال بیش از سال های گذشته است و مردم ولایتمدار شهرستان قرچک و همیشه در صحنه با شرکت باشکوه در این راهپیمایی سرمشقی برای سایر آزادی‌خواهان در دنیا شدند و با مشت های گره کرده خود مشت محکمی بر دهان همه دشمنان اسلام وارد کردند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *