کارشناس فرهنگی:

برای خوشبختی در زندگی خودمان باید یک همسر کامل شویم

کارشناس فرهنگی گفت: راه خوشبختی در زندگی زنا شویی داشتن یک همسر کامل نیست و باید تلاش کرد، تا برای خوشبختی خودمان یک همسر کامل در زندگی شویم.

به گزارش قرچک آنلاین; حجت السلام جعفر پیش سرائیان کارشناس فرهنگی در گفت و گو با خبر نگار قرچک آنلاین اظهار داشت: مردم ایران به دلیل اینکه اعتقاد دارند همه چیز را می دانند، اهل مطالعه و مشاوره نیستند؛ تا مشکلات زندگی به راحتی حل شود و آن چیزی را که خودشان قبول دارند را درست می دانند.
وی گفت: مردم با الگوهای اشتباه زندگی را پیش می ببرند، بدون شناخت اخلاق و رفتار کافی طرف مقابل، طرز تفکر و اعتقادات ازدواج صورت می گیرد.
کارشناس فرهنگی بیان کرد: همه ما فکر می کنیم اخلاق خودمان خوب است و اخلاق همسرمان بد می باشد و بخاطر همین در زندگی مشکل داریم.
وی افزود: زوج ها بدون آموزش های لازم در قبل و بعد از ازدواج می توانند، نیازهای معنوی همدیگر را تامین کنند و دچار مشکل و اختلاف در زندگی نشوند.
پیش سرائیان تاکید کرد: راه خوشبختی در زندگی زنا شویی داشتن یک همسر کامل نیست و باید تلاش کرد، تا برای خوشبختی خودمان یک همسر کامل در زندگی شویم.
وی تصریح کرد: افراد بدترین رفتار خود را نزد خانواده و همسر خود نشان می دهند و از رفتار ظاهری افراد دیگر ذوق زده می شوند، شخصیت واقعی هر کس در زیر یک سقف مشخص می شود.
کارشناس فرهنگی گفت: نباید در زندگی نسبت به همسر دیگران حسرت خورد، هر کس در زندگی مشکلات خاص خودش را دارد، فقط نوع مشکلات زندگی فرق می کند.
وی در پایان با اشاره به یک نوع مشکل در زندگی افراد بیان کرد: یک مشکل زوجین به دلیل مالی است و این اختلاف بخاطر چشم هم چشمی افراد و فقر مالی که نمی تواند تامین کننده زیادی خواهی افراد باشد، اختلاف شدید بوجود می آید.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *