حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 شوال 1443 Tuesday, 17 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
برای تحقق شعار سال احزاب باید مردم را بسیج کنند.
۰۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۰۹
شناسه : 2540

عضو حزب اعتماد ملی گفت: احزاب، تشکل‌های مردمی و NGO ها نقش بسیج کنندگی مردم را دارند و بدین شکل می‌توانند در تحقق شعار سال تاثیرگذار باشند.
منبع : دلگرم

ارسال توسط :
پ
پ
به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین ; محمدجواد حق‌شناس عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در گفتگو با خبرنگار احزاب باشگاه خبرنگاران درباره نام‌گذاری سال ۱۳۹۳ به عنوان “اقتصاد  و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” توسط مقام معظم رهبری گفت: اهتمام به فرهنگ و اقتصاد از مهمترین رویکردهای هر نظام سیاسی و مسئولان کشور است و امیدواریم بتوانیم پس از تحقق حماسه سیاسی که در سال گذشته و با حضور یکپارچه مردم در انتخابات رخ داد، بتوانیم شعار امسال را هم محقق کنیم.وی تصریح کرد: تحقق شعار سال نیاز به عزم ملی دارد تا کشور بتواند از مشکلات جدی که در حوزه اقتصاد به خصوص در هشت سال گذشته دامن‌گیر کشور شده رهایی یابد و با عبور از گردنه‌ها و با تکیه بر فرهنگ و زیرساختی که در تمام حوزه‌ها به ویژه در اقتصاد اثرگذار است به آن سمت رهنمود شویم.

وی در پایان درباره نقش احزاب در تحقق شعار سال خاطر نشان کرد: احزاب، تشکل‌های مردمی و NGO ها نقش بسیج کردن مردم را دارند و بدین شکل می‌توانند در تحقق شعار سال تاثیرگذار باشند.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.