حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
برای مقابله با جنگ نرم دشمن، داشتن بصیرت دینی از ضرورتهاست
۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۶:۰۱
شناسه : 21457

سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک درخصوص داشتن بصیرت در مقابله با جنگ سخت و نرم دشمن، گفت: برای مقابله با جنگ نرم دشمن، داشتن بصیرت دینی و خودباوری از ضرورتهاست .

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ علی قرائی فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در جمع نمازگزاران مسجد حضرت علی اکبر(ع) بر لزوم ارتقاء آگاهی نمازگزاران به شناخت معضلات اجتماعی تأکید کرد .
سرهنگ قرائی با معرفی ابزارها و ویژگی های جنگ نرم گفت :جنگ نرم به دلیل پیچیدگی و اتکا به قدرت نرم ازویژگی های بسیار زیاد و متنوع برخوردار است .
وی در ادامه افزود : جنگ نرم درپی تغییر قالب های ماهوی جامعه و ساختار سیاسی است که در این جنگ، اعتقادات، باورها وارزش های اساسی یک جامعه مورد هجوم برای تغییر قرار میگیرد.
قرائی گفت : با تغییر باورهای اساسی جامعه، قالب های تفکر و اندیشه دگرگون شده ومدل های رفتاری جدیدی شکل میگیرد. مدل های رفتاری جدید به گونهای است که به جای رفتارهای حمایتی از ساختار سیاسی، رفتارهای چالشی جایگزین شده و این رفتارها به سمت ساختارشکنی جهت می یابد.
این مقام انتظامی درخصوص تسخیر افکار عمومی و جوانان بیان داشت: قشر عظیم وارزشمند ایران اسلامی اگر غفلت کنند و از مقابله منطقی و آگاهانه با معضلات اجتماعی فاصله بگیرند دشمن بسرعت افکار عمومی جوانان را تسخیر خواهد کرد.

IMG_0346
“قرائی” ضمن اشاره به اهداف و نیت های شوم دشمن عنوان داشت: دشمن در جنگ نرم سعی دارد با کمترین هزینه، در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی ، جوانان را از طریق شبکه های ماهواره ای که در منازل نفوذ کرده به بیراهه بکشاند.
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در بخش دیگری از سخنان خود درخصوص داشتن بصیرت درمقابله با جنگ سخت ونرم، اذعان داشت: بصیرت دینی و تقویت خودباوری در بین عموم می تواند بازوان نیرومند مقابله با جنگ نرم باشد.
گفتنی است، در پایان سرهنگ علی قرائی ضمن دیدار چهره به چهره مشکلات انتظامی و امنیتی نمازگزاران را مورد بررسی قرار داده و دستوراتی را در خصوص حل آنها صادر کرد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.