حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 17 جماد أول 1444 Saturday, 10 December , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
با مبارزه فساد اداری اعتماد مردم را جلب کنیم
۱۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
شناسه : 107360

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: در ادارات ما دزدی، رشوه خوای، پارتی بازی و رانت خواری می شود و به غیر از ما کسی در این ادارات نیستیم و باید مبارزه کنیم تا جلو این کارها گرفته و مردم اعتماد کنند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش  قرچک آنلاین;سید حسین نقوی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در شورای اداری قرچک بیان کرد: سال ۹۸ اوج فشارهای آمریکا وارد خواهید شد و تحریم ها بیشتر و فروش نفت صفر می شود.
وی گفت: در منطقه صحبت های خوبی با کشورهای اطراف شده و آرام آرام شرایط بهتر می شود.
نقوی تاکید: در سال رونق تولید بتوانیم از ظرفیت های خوبی که هست استفاده و بهره ببریم تا با وجود فشارها روی پای خودمان بایستیم.
وی تصریح کرد: تمام تلاش خود را ببندیم تا رضایت مندی مردم ایجاد شود تا تلاش دشمن بیهوده شود و با اخلاق خود بتوانیم راه کشای مشکلات باشیم.
نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا بیان کرد: در ادارات ما دزدی، رشوه خوای، پارتی بازی و رانت خواری می شود و به غیر از ما کسی در این ادارات نیستیم و باید مبارزه کنیم تا جلو این کارها گرفته و مردم اعتماد کنند.
وی افزود: با کنترل و ورود و نظارت از این برخوردها و کارها جلوگیری شود همه نا به نظام متاهت و ثابت قدم باشیم ما به عنوان رئیس اداره این مسائل را کنترل کنید.
نقوی تاکید کرد: همه ما نسبت به نظام و اسلام باید درستکار باشیم و در پیشبرد اهداف با وجدان کار کنیم تا رضایت خدا و مردم به دست بیاید.

انتهای پیام:س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.