با خرید ماهواره دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان یاری می کنیم

اسماعیلی گفت: ماهواره خانواده ما را هدف قرار داده و متأُسفانه برخی از خانواده ها با خرید ماهواره به دست خود دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان یاری می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیلی نماینده ولی فقیه در شهرستان قرچک در گفتگو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت : آخرین حربه دشمنان برای شکست نظام اسلامی تهاجم فرهنگی است، چون همه راهها را دشمن امتحان کرده و در تمامی این توطئه ها با شکست مواجه شده است.

وی اظهار کرد : ماهواره خسارات بسیاری را به جسم، روح و ایمان می زند که از جمله می توان به خود فراموشی، افسردگی، آلوده شدن روح انسان و انزوا و گوشه نشینی اشاره کرد.

ایشان افزودند: دشمنان اسلام با راه اندازی ماهواره دین را هدف قرار داده اند تا به این واسطه بتوانند مسلمانان را محور خشونت معرفی و مهدویت را تخریب نمایند و دنیا طلبی و منفعت گرایی را در جامعه ترویج کنند.
وی بیان کرد: ماهواره خانواده ما را هدف قرار داده و متأُسفانه برخی از خانواده ها با خرید ماهواره به دست خود دشمنان را در رسیدن به اهداف شومشان یاری می کنند.
حجت الاسلام اسماعیلی با بیان این که در حال حاضر سه کشور ایران، تاجیکستان و افغانستان دارای زبان مشترک فارسی هستند، اظهار کرد:در سال ۷۳ تنها سه شبکه فارسی زبان وجود داشت در حالی که هم اکنون ۱۲۵ شبکه فارسی زبان اعتقادات فارسی زبانان را مورد هجمه قرار داده است .

اسماعیلی عنوان کرد: آنها دلشان برای ما نمی سوزد که اگر قرار بود این طور باشد که زمان بمباران باید دلسوزی می کردند، آنها تلاش دارند با تهاجم فرهنگی دین ما را نابود کنند.
وی در پایان با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی اسرائیل در غزه گفت:گستاخی رژیم صهیونیستی در تهاجم به مسلمانان تنها به دلیل عدم اتحاد میان مسلمانان است و باید با حفظ وحدت این غده سرطانی را نابود کرد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *