پیشکسوت فوتسال قرچک:

با حمایت مسئولان، فوتسال قرچک آینده روشنی خواهد داشت

مربی سابق شهید منصوری قرچک گفت: با حمایت مسئولان شهرستان و با نتیجه های خوبی که مقاومت قرچک بدست آورده آینده روشنی داشته و می تواند به عنوان مدعی اول به لیگ برتر فوتسال صعود کند.

به گزارش قرچک آنلاین; محمد عباسی پیشکسوت با سابقه فوتسال قرچک در حاشیه دیدار دو تیم مقاومت و شاهد شیراز اظهار داشت: بعد از پایان مسابقات گروهی از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی مسابقات صعود می کنند که بازیها به صورت ضربدری و رفت برگشت خواهد بود که تیم های برنده به به لیگ برتر فوتسال صعود خواهند کرد که امیدواریم تیم مقاومت قرچک با حمایت مسئولین شهرستان به لیک برتر صعود کنند.

عباسی در ادامه گفت: تیم فوتسال مقاومت قرچک، جوان و با انرژی است و پتانسیل خوبی دارد چون اکثر بازیکنان این تیم جوان و سرباز هستند و باید از نظر مالی و جنبه های مختلف تقویت شود

وی با اشاره به نظامی بودن تیم فوتسال مقاومت قرچک گفت: سپاه به تنهایی نمی تواند این تیم را ساپورت کند و باید فرماندار شهرستان، امام جمعه و سایر مسئولان نیز از این تیم حمایت کنند تا به لیگ برتر صعود کند و قرچک که به عنوان پایتخت فوتسال ایران است در لیگ برتر نماینده شایسته داشته باشد.

مربی سابق شهید منصوری گفت: با توجه به اینکه تیم مقاومت قرچک در لیگ یک فوتسال حضور دارد در صورت صعود به لیگ برتر می تواند با جذب بازیکنان سرباز موفق تر عمل کند.

عباسی پیشکسوت فوتسال در پاسخ به سوال خبرنگاران که آیا تیم مقاومت می تواند جایگزین شهید منصوری در قرچک باشد گفت: تیم مقاومت از تیم های تازه تأسیس است و با توجه به قدمت زیاد تیم فوتسال شهید منصوری، نمی تواند جایگزین شهید منصوری باشد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه سرمربی تیم فوتسال مقاومت قرچک  از مربیان با تجربه و کاربلد است و سابقه مربیگری در لیگ برتر را هم دارد و بازیکنان این تیم هم از پتانسل بالایی برخوردار هستند می تواند با اتحاد و هم دلی که بین کادر اجرایی و بازیکنان وجود دارد صد درصد یکی از تیم های صعود کننده به لیگ برتر فوتسال باشد.

این پیشکسوت فوتسال و مربی سابق شهید منصوری قرچک در پایان گفت: از همه مسئولین شهرستان قرچک می خواهم تا با اتحاد و همدلی به این تیم جوان کمک کنند تا به لیگ برتر صعود کند چون مردم فهیم قرچک شایسته داشتن یک نماینده در لیگ برتر فوتسال را دارند.


ارسال پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *