حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
باید نقش زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی توجه شود
۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۱
شناسه : 28029

مهین صغیری رابط امور بانوان فرمانداری شهرستان قرچک گفت: توجه به نقش محوری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی و حضور موثر و سازنده زن در عرصه های اجتماعی و اقتصادی است با تاسی از الگوی واقعی حضرت فاطمه (س) و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری طراحی و اجرا می شود.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته گرامیداشت زن و مقام مادر در سالن جلسات فرمانداری شهرستان با حضور نمایندگان ادارات برگزار گردید.

مهین صغیری سرپرست امور بانوان  فرمانداری شهرستان قرچک در این جلسه باتبریک فرارسیدن ایام بهار و هم چنین هفته زن در سال جدید به تشریح رویکردهای ستاد بزرگداشت هفته زن و روز مادر پرداخت و سیاست گذاری و برنامه ریزی جهت برگزاری باشکوه و شایسته و ارائه برنامه های اثربخش دراین هفته را از اولویتهای بیان کرد .

صغیری همچنان بر کیفی بودن برنامه های ارائه شده و پایه گذاری فعالیتهای جدید در حوزه بانوان در این هفته تاکید کرده و افزودند : مبنای فعالیتها و برنامه های بزرگداشت هفته زن و روز مادر با محوریت توجه به نقش محوری زن در خانواده به عنوان مادر و نقش اجتماعی زن در عرصه اجتماعی و حضور موثر و سازنده زن در عرصه های اجتماعی و اقتصادی است که با تاسی از الگوی واقعی حضرت فاطمه (س) و فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری طراحی و اجرا می شود و لازم است دستگاههای اجرایی همکاری و هماهنگی کامل و برنامه های خود رادر راستای رویکردهای ارائه کنند.

وی با تاکید بر اینکه با تمام ارادتی که به مقام حضرت فاطمه (س) داریم همچنان این بانوی مکرمه مظلوم و ناشناخته مانده است ،تصریح کرد : شایسته است در هفته زن بیشتر به فاطمه شناسی پرداخته شود .

IMG_4418

سر پرست امور بانوان  فرمانداری شهرستان قرچک  با اشاره به معضلات و مشکلات زنان در جامعه در عرصه های مختلف خاطر نشان کرد : برای دستیابی به توسعه پایدار مستلزم شناسایی و بهره گیری از ظرفیت،توانمندی زنان در زمینه های علمی ،فرهنگی،هنری ،و اقتصادی و…می باشد و این با همکاری همه ارگان هاودستگاه ها رقم خواهد خورد .

این مسئول ضمن بیان این مطلب که همکاری مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرچک در امور بانوان مناسب نبوده و این جایگاه برای آنها تعریف شده نیست ،یادآور شد:نماینده امور بانوان در دستگاه‌های اجرایی با رایزنی و توجیه مناسب مدیران می‌توانند برنامه‌های فرهنگی را در سطح ادارات تابعه را اجرا کنند.

در ادامه این جلسه تعدادی از نمایندگان بانوان در ادارات و دستگاههای اجرایی برنامه های خود رادر هفته زن ارائه کردند .

گفتنی است، در پایان جلسه از نماینده بانوان ادارات شهرستان قرچک تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.