حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 24 ربيع ثاني 1443 Monday, 29 November , 2021 تعداد دیدگاهها : 260×

سر خط اخبار

حجت‌الاسلام محمودی: تولید محتوای فاخر بومی رسالت نخبگان در فضای مجازی است امیرعبداللهیان: هدایت سکان فضای مجازی را به بیگانگان نسپاریم سپاه نیرومند ما یکبار دیگر قدرت و اقتدار نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشید وضعیت فعلی ایستگاه راه آهن قرچک در شأن مردم نیست دستگاه‌های استانی برای توسعه اشتغال و رونق تولید در شهرک صنعتی قرچک بیشتر تلاش کنند گشت و پایش پسماندسوزی در قرچک فرماندار قرچک: ارتقای درجه فرماندهی انتظامی قرچک در دست پیگیری است اصلاح ساختار بانک ها تاثیر بالقوه ای در نشکلات اقتصادی دارد کاغذ وارداتی تیشه‌ای بر ریشه تولید داخلی شهرداری وظیفه دارد نسبت به ساماندهی دستفروشان اقدام کند امنیت زیر چتر رأفت و قدرت مجلس عهده‌دار اصلاح امور برگ سبز مالکیت خودرو است هیچ توطئه‌ای را برنمی‌تابیم و دشمنان را از کرده خود پشیمان می‌کنیم. خطیب نماز جمعه قرچک : مسئولان با روحیه روزگاران دفاع مقدس در جهت رفع مشکلات کشور تلاش کنند ایجاد ۱۵۶ فرصت اشتغالزایی مستقیم در روستاهای قرچک در ۶ ماهه امسال

باید دقت کنیم ، امید مردم را خدشه دار نکنیم
۰۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
شناسه : 113532

امام جمعه قرچک : تحلیل گران غربی اظهار داشتند که ملت ایران این بار خودشان را بیمه کردند و با این حضور و اتحاد علی رغم دشمنیها و مانع تراشیها ، ثابت کرد یک ملت تسخیر ناپذیر است.

ارسال توسط : نویسنده : فاطمه سیفی
پ
پ

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین  ، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت : خداوند در سوره فصلتآیه ۳۰ می فرماید: ملتی که با خداوند خوب معامله می کند، البته عده ای قلیل همیشه بودند و هستند که دینشان را به متاع ناچیز دنیا می فروشند و فکر و عقل و نظر انسانی را که قیمت وجودی انسان است ، انسان منهای عقل و فکر واختیار و اراده اش چه ارزشی دارد.

 

امام جمعه گفت: هفتم تیر ماه سالروز شهادت شهید عدالت و اندیشه ناب ، مظلوم آیت الله بهشتی (ره) و روز و هفته قوه قضائیه است ، درود و رحمت الهی به روح بلندش و همه ۷۲ تن شهید والامقام و یاران وفادار امام (ره) سردار دانا و جبهه جهاد علمی و فرهنگی بودند ، صاحب دو گوهر گرانبها (هدایت و خدمت) یعنی علم و ایمانشف خدمت مخلصانه محصول ایمان است.

 

وی ادامه داد : با شناختی که از اسلام ناب داشتند و شناختی که از تفکر دنیای بیگانه داشتند ، تحولی در رونق اندیشه اسلامی و معرفی اسلام به دنیای تشنه حقیقت بوجود آوردند و با آسیب شناسی درست جامعه اسلامی و نیاز سنجی قوی ، با شجاعت و جرأت مرزهای حق و باطل را جدا و دیوارهای جهل را خراب کردند، چون بدنبال اصلاح درست بودند ،فرقان حق و باطل بودند ، بامخالفان و تنگ نظریها و مقاومت مواجه شدند.

 

امام جمعه قرچک بیان کرد : اگر قضاوت در حکومت ما اسلامی نباشد، نمی توانیم به حکومتمان اسلامی بگوئیم.

 

اسماعیلی خاطر نشان کرد : مقام معظم رهبری فرمودند: هدف از وجود قوه قضائیه این است که مردم در جامعه احساس آرامش کنند ، اگر قوی ترین اشخاص یا خود دولت حتی حق کسی را ندیده گرفت و ظلم کرده ، احقاق حق کند، عزیزان قضایی ما زحمت می کشند ولی به برخی از مسائل باید توجه شود ، احساس می شود پرونده های خانواده ، یعنی اختلاف خانوادگی مهم نباشد ، به صدها دلیل عرض می کنم از همه پرونده ها مهم تر است .

 

وی افزود : قاضی آگاه و دلسوز و هوشیار باید بررسی کند نه در اولویت آخر باشد، تأکید رئیس محترم فعلی سیاست قضائیه این است که سعی شود به صلح و سازش منجر شود ، این روش عالی است ولی بشرطی که حقی ضایع نشود و به مظلوم ظلم نشود گاهی پیش می آید ، ضرر یک طرف سنگین است ، ظلم آشکاری صورت گرفته ، اما تأکید قاضی برآنست که بروید درست کنید ، حالا بروید درست کنید هم مشکل است ، چون رها می کند ، طرف قوی که ظالم هم هست ، زیر بار نمی رود ، قاضی خودش باید مصلح باشد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین اسماعیلی عنوان کرد : باید دقت کنیم ، امید مردم را خدشه دار نکنیم و هرگونه سهل انگاری یا بی توجهی تضعیف نظام اسلامی است و خدمت به مردمی که در دنیای دیروز و امروز بی نظیرند.

 

وی تصریح کرد : تحلیل گران غربی اظهار داشتند که ملت ایران این بار خودشان را بیمه کردند و با این حضور و اتحاد علی رغم دشمنیها و مانع تراشیها ، ثابت کرد یک ملت تسخیر ناپذیر است.

 

امام جمعه قرچک تشریح کرد : انشاء الله دستگاه اجرایی آینده به امور کشور نظم ونسخ خواهد داد ، منافذ فساد را خواهد بست ، تا کار به ایستگاه های پایانی مبارزه با فساد نکشد ، آینده قوه قضائیه شفاف است با وجود سند تحول قضایی ، با دو هدف مهم ، ۱- رضایتمندی مردم ۲- دستیابی به عدالت ، با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب کار پیش خواهد رفت و قائم به شخص نیست و انشاءالله ظرف چند روز آینده ، رئیس جدید هم منصوب می شود و ما شاهد هم افزایی سه قوه خواهیم بود.

 

اسماعیلی گفت : تبریک به منتخب ، امید به وعده ها باید تقویت شود، کابینه جهادی ، انقلابی و سالم تشکیل شود، معتقد به اصل انقلاب ، ارزشها ، موضع مقاومت ، توجه به ظرفیت های داخل، جوانان مستعد ، توجه به قشر ضعیف و…

 

امثال فرانسر که رکورد عدم مشارکت را شکوند ، مشارکت مردم ما را قبول ندارند، تبلیغات منفی ، نارضایتی ها ، ناکارآمدیها، وجود ویروس کرونا، تأخیر فاحش در رأی گیری، محدودیت زمان ، باز بالای ۵۰% شرکت کردند، اگر ادامه پیدا می کرد ، مردم تا ظهر فردای رأی م دادند از ۷۰% هم می گذشت.

 

وی افزود : جریان ضد انقلاب می گوید ، آراء باطله مال ماست ، اولاً این شرکت ولو رأی سفید حاکی از قبول داشتن اصل نظام و سازوکارانتخابات و شخص مقام معظم رهبری است ، ثانیاً به فکر خودشان کاندیدی نداشتند ، لذا اسم ننوشتند ، لذا مصادره شدنی نیست.

 

اسماعیلی ادامه داد : مذاکرات برجام هم که صحبت است به نقطه پایانی رسیده ، ما نتیجه مطلوب و به نفع نظام و ملت را خواهانیم، کیفیت مهم است ، تحریم ها یکجا باید لغو شود و بعد هم راستی آزمایی شود ، پاسخ قاطع و یک کلمه ای رئیس جمهور منتخب قابل تقدیر است ، که به سؤال دیدار احتمالی با بایدن را با یک خبر انقلابی جواب دادند ، شجاعت + شفافیت ، تا آخر انشاء الله رسیدگی خواهد شد.

 

امام جمعه در پایان تاکید کرد : از ملت همیشه در صحنه ، پیروز ، ولایتمدار ، انقلابی وبصیر ایران اسلامی خصوصا مردم شهیدپرور شهرستان قرچک که یک بار دیگر به یاوگویان داخلی وخارجی نشان دادند که این ملت پای نظام وآرمانهای مقدس شهداء ایستاده اند وتا آخرین نفس پشتیبان نظام وانقلاب و رهبری هستند.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.