حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 29 صفر 1444 Sunday, 25 September , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×

سر خط اخبار

باید از نظرات، پیشنهادات و افکار دانش آموزان در رونده آموزشی استفاده کرد
۱۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۵۸
شناسه : 43860

عضو شورای دانش آموزی کشور گفت: باید از نظرات، پیشنهادات و افکار دانش آموزان استفاده کرد و دانش آموزان باید این حس را داشته باشند که نظرا ت آنان ممکن است تاثیر گذار در رونده آموزشی باشد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; شهنازی عضو شورای دانش آموزی کشور در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: دانش آموزان سرمایه های یک ملت هستند و نظام آموزشی می تواند در نظام کل اجتماعی نقش بسزا و مهمی داشته باشد.
وی افزود: دانش آموزان در نظام آموزشی، فرهنگ، اجتماعی و نظام های دیگر را می تواند تحت تاثیر قرار دهد و برای پرورش نیروهای دموکراسی، نظامی، علمی و تجاری باید نظام آموزشی را مورد توجه قرار دهیم، تا پیروز شویم.
شهنازی بیان کرد: باید به دانش آموزان کشور نظام اسلامی و دموکراسی اسلامی را یاد بدهیم و باید با آنان بهاء و امید داد و آنان را باور داشته و مشکلات و دغدغه های شهر را از جوانان بپرسیم.
وی گفت: دانش آموزانی که شورای مدرسه انتخاب می شوند، در برنامه های بهداشت و سلامت ، برنامه های ورزشی، فرهنگی، اجرایی مراسم و مناسبتها به معلمان کمک می کنند و در تمامی فعالیت های مدرسه همچون بازویی توانمند در کنار مدیران و مسئولان به پیشبرد اهداف مدرسه کمک می کنند.
عضو شورای دانش آموزی کشور تاکید کرد: باید به شخصیت دانش آموز اهمیت داد و از نظرات، پیشنهادات و افکارهای آنان استفاده کرد و دانش آموزان باید این حس را داشته باشند که نظرا ت آنان ممکن است تاثیر گذار در رونده آموزشی داشته باشد و به این خود باوری برسند و برای مسئولیتی که در آینده بر عهده خواهند گرفت؛ آماده شود.
انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.