حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 15 شوال 1443 Monday, 16 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
باشگاه های برتر قرچک معرفی شدند
۱۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۴
شناسه : 898

  به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک از اجرای طرح رتبه بندی باشگاه های ورزشی منطقه و انتخاب باشگاه های برتر قرچک خبر داد. حسین قاسی زاده در گفتگو با خبرنگار شاهد اظهار داشت: این طرح براساس شاخص ورزشکار سازمان یافته در هشت ماهه اول سال جاری اجرایی شد […]

ارسال توسط :
پ
پ

gharchak[1]

 

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک از اجرای طرح رتبه بندی باشگاه های ورزشی منطقه و انتخاب باشگاه های برتر قرچک خبر داد.

حسین قاسی زاده در گفتگو با خبرنگار شاهد اظهار داشت: این طرح براساس شاخص ورزشکار سازمان یافته در هشت ماهه اول سال جاری اجرایی شد و باشگاه های برتر انتخاب گردیدند.

وی ادامه داد: شاخص ورزشکار سازمان یافته یا ورزشکار بیمه شده یکی از مهمترین فاکتورهای کمی قابل تجزیه و تحلیل در رشد ورزش به شمار می رود که توزیع و پراکنش ورزشکاران در رشته های مختلف و علاقه و اقبال عمومی مردم به رشته های ورزشی و پتانسیل بالقوه هر منطقه را در یک رشته ورزشی خاص نشان می دهد.

این مسئول افزود: بیمه ورزشی علاوه بر اهمیت قانونی بالا و نقش حمایتی خود از ورزشکاران مصدوم در کنار مجوز فعالیت، استانداردها، تجهیزات، موقعیت باشگاه و … یکی از عوامل پایه طرح سطح بندی و تعیین ستاره برای باشگاه های ورزشی به حساب می آید که از سوی اداره کل ورزش و جونان استان تهران در حال اجرا می باشد.

قاسی زاده اذعان داشت: طرح رتبه بندی باشگاه های ورزشی شهرستان قرچک در ۲ بخش مجزا شامل سالن های دولتی و باشگاه های خصوصی انجام شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک متذکر شد: براساس شاخص های بررسی شده در بخش سالن های دولتی مجموعه ورزشی شهید فرزانگان رتبه اول، سالن الحدید مقام دوم و سالن فدک مقام سوم را به دست آوردند .

همچنین در بخش سالن های خصوصی باشگاه های امام علی(ع)، یاس کبود و نایک اسپرت به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.