بازدید فرماندار قرچک از مراحل ساخت ایستگاه مترو

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک از مراحل ساخت پروژه ایستگاه مترو در این منطقه بازدید و جزئیات پیشرفت آن را تشریح کرد. رضا ریاحی صبح امروز به همراه سید صالح ضیایی مسوول امور عمرانی فرمانداری و حسین ابویسانی مشاور و مدیر روابط عمومی فرمانداری از پروژه ایستگاه متروی قرچک به شهرری که […]

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین: فرماندار شهرستان قرچک از مراحل ساخت پروژه ایستگاه مترو در این منطقه بازدید و جزئیات پیشرفت آن را تشریح کرد.

رضا ریاحی صبح امروز به همراه سید صالح ضیایی مسوول امور عمرانی فرمانداری و حسین ابویسانی مشاور و مدیر روابط عمومی فرمانداری از پروژه ایستگاه متروی قرچک به شهرری که از سوی شرکت حرّان راه در حال اجرا است بازدید و بر روند تسریع در اجرای آن تاکید کرد.

 

وی موضوع حمل و نقل را از مهمترین نیازهای مردم و یکی از زیر ساختهای توسعه عنوان نمود و گفت: بهره برداری از مترو در شهرستان تازه تاسیس قرچک مقدمه ای برای پیشرفت این منطقه در حوزه های دیگر است، لذا بایستی با تمام توان روند ساخت آن را پیگیری کنیم و مجریان نیز به تسریع ساخت آن اهتمام ویژه داشته باشند.

وی یاد آور شد: ساخت ایستگاه مترو در یک هکتار زمین و ۲۵۰۰ متر بنا ساخته خواهد شد که از این بین ۱۶۰۰ متر مسقف و ۲ سکوی ۳۰۰ متری برای ایستگاه است که توسط زیرگذر از کمبربندی جنوبی قرچک عبور می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: بنا داریم در جلسه  شورای ترافیک شهرستان این موضوع مطرح شود که از فضای ایستگاه مترو برای ساخت پایانه اتوبوس های درون شهری جهت تسهیل در رفت و آمد شهروندان استفاده شود.

IMG_5728

ریاحی نقش رسانه ها از جمله رسانه ملی، خبرگزاریها، پایگاههای خبری، روزنامه ها در انعکاس اخبارعملیات ساخت متروی قرچک را با اهمیت خواند و از رسانه‌ها خواست بیش از پیش دستاوردهای بی بدیل در پروژه مترو شهرستان قرچک را به افکار عمومی اطلاع رسانی کنند.

ریاحی همچنین از تلاشهای بی دریغ حوطه امور عمرانی فرمانداری برای تسریع در روند ساخت مترو در قرچک تشکر نمود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *