بازدید فرماندار قرچک از روند ساخت واحدهای مسکونی مددجویان کمیته امداد

فرماندار شهرستان قرچک از واحدهای مسکونی در حال ساخت ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد منطقه بازدید کرد. به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین:  در این بازدید که حسین فتح آبادی رئیس کمیته امداد شهرستان قرچک نیز حضور داشت، روند ساخت پروژه مسکونی شش واحدی که از سال ۸۶ نیمه کاره مانده بود و به تازگی […]

فرماندار شهرستان قرچک از واحدهای مسکونی در حال ساخت ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد منطقه بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین:  در این بازدید که حسین فتح آبادی رئیس کمیته امداد شهرستان قرچک نیز حضور داشت، روند ساخت پروژه مسکونی شش واحدی که از سال ۸۶ نیمه کاره مانده بود و به تازگی و با پیگیریهای فرمانداری  و فعالیت مستمر کمیته امداد پیشرفت خوبی را طی می کند، مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه این مراسم اظهار داشت: کیمته امداد امام(ره) از جمله نهادهایی است که در راستای کمک به مددجویان اقدامات خوبی را انجام داده است و ساخت این واحدهای مسکونی نیز از جمله کارهای با اهمیت در این شهرستان محسوب می شود که می تواند باری از روی دوش افراد بی بضاعت بردارد.

رضا ریاحی بر تسریع در روند ساخت این واحدها تأکید کرد و از مسئولان کمیته امداد خواست نسبت به آن اهتمام ویژه داشته باشند.

حسین فتح آبادی رئیس کیمته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قرچک نیز در این بازدید از پیگیری های فرماندار شهرستان قرچک برای تسریع در روند ساخت این واحدها و نیز رصد کلیه فعالیت های شهرستان تقدیر کرد و نیز از به بهره برداری رسیدن این واحدها در دهه فجر خبر داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *