ایران در بازی چهارم به مصاف چین رفت

ایران از اول بازی سوار بر بازی نشان داد و بازی کاملا به نفع ایران پیش می رفت و طبق آمار بیشتر بازی در زمین چینی ها و در میانه میدان در گردش بود و ایران بالاخره به کمک مهدی طارمی در دقیقه ی هجدهم به گل اول رسید.

به گزارش قرچک آنلاین; ایران از اول بازی سوار بر بازی نشان داد و بازی کاملا به نفع ایران پیش می رفت و طبق آمار بیشتر بازی در زمین چینی ها و در میانه میدان در گردش بود و ایران بالاخره به کمک مهدی طارمی در دقیقه ی هجدهم به گل اول رسید.

ایران پس از دوازده،سیزده دقیقه و از دست دادن چند موقعیت باز هم به کمک زوج مهدی طارمی و سردار آزمون توانست دیوار چین را فرو بریزد و سردار آزمون در دقیقه ی سی و یکم گل اول خود در این بازی و گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

نیم اول بازی با هین نتیجه به پایان رساند و در نیمه ی دوم چینی ها سعی کردند، موقعیت هایی ایجاد کنند که تمام آنها با نقش موثر کنعانی زادگان و پورعلی گنجی دفع شد و همانطور که ایران دقایق را پشت سر می گذاشت در دقیقه ی نود و یکم کریم انصاری فرد تیر خلاص را به تیم خسته ی چین بایک حرکت در عمق و یک بغل پای ساده زد تا ایران با نتیجه ی۳-۰و بایک کلین شیت دیگر بازی را به پایان برساند. ایران تا اینجا آمار۱۵ گل زده و صفر گل خورده را به ثبت برساند.

یکی از اتفاقات منفی که برای تیم ایران اتفاق افتاد محروم شدن مهدی طارمی برای بازی بعدی است که البته با داشتن بازیکنان با کیفیت و اضافه شدن امیری ممکن است جای خالی او کم تر احساس شود.

ایران در این بازی هم با تغییر در دفاع میانی به زمین رفت که کنعانی زادگان که دارای قد و قامت بلند انتخاب خوبی بود و فرصت سرزنی در محوطه جریمه را از چینی ها گرفت و پورعلی گنجی که از بهترین های ایران در نیمه ی دوم بود انتخاب های خوبی برای مرکز خط دفاع بودند و در بحث دفاعی هم مهدی طارمی و سردار آزمون کم نقص عمل کردند و می توان گفت ایران در این بازی بدون نقص فنی و تاکتیکی بازی کرد.

در مجموع تا به اینجا ایران بهترین آمار را نسبت به رقبای خود دارد و حالا باید دید یوز های ایرانی در مرحله ی نیمه نهایی در مقابل سامورایی ها چه خواهند کرد.

امیر کسری تقویی

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *