اگر می خواهیم پیرو سید الشهداء و اهل بیت(ع) باشیم، باید پیرو صدیق مقام معظم رهبری باشیم

فرماندار شهرستان قرچک گفت: اگر می خواهیم پیرو سید الشهداء و اهل بیت(ع) و احیا کننده اسلام ناب محمدی باشیم، باید پیرو صدیق امام خمینی(ره) که همان راه مقام معظم رهبری است را طی کنیم و در همه حال به فرامین و فرمایشات معظم له عمل کنیم.

به گزارش قرچک آنلاین; مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و یاران با وفایش با حضور فرماندار، امام جمعه، رئیس آبفای قرچک و دیگر مسئولان در اداره آب و فاضلاب شهرستان قرچک برگزار شد.
این عزاداری با ندای یکپارچه یاحسین و قرائت زیارت عاشورا در این فضا طنین انداز شد. حجت السلام اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک اظهار داشت: اظهار داشت: واقعه و نهضت عاشورا‌، حادثه‌ای سنگین برای جهان اسلام و از بزرگترین و مهم‎ترین تراژدی‌های جامعه بشری است.
وی گفت: اگر اباعبدالله علیه السلام در آن زمان منبر می رفت فایده ای نداشت و حتی اگر تنها به کربلا می آمد و کشته می شد اثری نداشت. این مجموعه باید باهم می آمدند. برای احیاء کردن دین اباعبدالله علیه السلام هرآنچه داشت به میدان آورد، حتی شش ماهه اش را، اگر خون سیدالشهداء علیه السلام نبود چیزی به عنوان دین و شریعت باقی نمی ماند.
یکی از چیزهایی که بزرگی و بزرگواری روح ایجاد می کند، ارتباط با اهل بیت علیهم السلام است. ارتباط با اهل بیت علیه السلام به آدم عزت می دهد و روح را بزرگ می کند. اگر زندگی با عزت می خواهیم باید برویم سر سفرۀ اهل بیت علیهم السلام بنشینیم، زیرا که این بزرگواران زندگی هایشان با عزت بود. انسانهایی که به این بزرگواران توسل می کنند و بر سر سفرۀ اهل بیت علیهم السلام می نشینند باید عزت و بزرگی و استقامت پیدا کنند.

DSC00024_resize
مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه این مراسم با بیان اینکه سید الشهدا(ع) الگوی تمام‌نمای ایثار، رشادت و فداکاری است، گفت: حضرت امام حسین (ع) احیا کننده سیره پیامبر گرامی اسلام، بزرگان دین و اصحاب پاک پیامبر می‌باشد.
وی با بیان اینکه امام حسین(ع) تجلی انسانیت، رشادت و شهامت است، افزود: امام حسین(ع) در راستای مبارزه با ستمگران الگوی پایدار از خویش به یادگار نهاد و نهضتی را ساماندهی کرد که در سخت‌ترین شرایط با کمترین یاران در برابر ظلم ایستادگی کرد.
مسعود مرسلپور با اشاره به اینکه سیره سیدالشهدا(ع) الگوی کامل فریضه امر به معروف و نهی از منکر است، اظهار داشت: اگر می خواهیم پیرو سید الشهداء و اهل بیت(ع) و احیا کننده اسلام ناب محمدی باشیم، باید پیرو صدیق امام خمینی(ره) که همان راه مقام معظم رهبری است را طی کنیم و در همه حال به فرامین و فرمایشات معظم له عمل کنیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک در پایان با تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی از خداوند متعال خواست تا این این عزاداری ها را از همه خادمین ائمه اطهار(ص) قبول نماید.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *