جانشین پلیس راهور پایتخت:

اکثر معابر اصلی تهران بازگشایی شد/ اتوبان تهران- ساوه به‌زودی باز می‌شود

جانشین پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه اکثر معابر اصلی تهران بازگشایی شده است، گفت: اتوبان تهران- ساوه هم به‌زودی و تا یکی دو ساعت آینده بازگشایی می‌شود.

به گزارش قرچک آنلاین; حسن عابدی جانشین پلیس راهور پایتخت صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه اکثر معابر اصلی تهران بازگشایی شده است و مشکلی در این زمینه نداریم و تردد خودروها در حال انجام است.
وی با بیان اینکه یخ‌زدگی در کنار معابر وجود دارد که نیازمند پاکسازی کامل است، افزود: معابر و کوچه‌های تهران همچنان یخ‌زده است که نیاز به بازگشایی، نمک‌پاشی و پاکسازی دارد که این موضوع در حال پیگیری است و ظرف امروز باید همه معابر بازگشایی شود.
جانشین پلیس راهور پایتخت با اشاره به محورهایی که در استان‌های دیگر و هم‌جوار مسدود هستند، گفت: محورهای قزوین- رشت، قزوین- زنجان،‌ قزوین- همدان، قزوین- وزن، کیاسر- دامغان، پونل- خلخال و وندی- تخت‌سلیمان مسدود هستند.
عابدی با اشاره محورهای که در اطراف استان تهران بازگشایی شده است، ادامه داد: محورهای تهران- قم، هزار، فیروزکوه، چالوس و کرج – قزوین بازگشایی شده است و قول داده‌شده که اتوبان تهران- ساوه هم به‌زودی تا یکی دو ساعت آینده بازگشایی شود.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان و رانندگان باید نکات ایمنی را رعایت کنند و تجهیزات زمستانی را حتماً به همراه داشته باشند؛ به‌خصوص استفاده از زنجیر چرخ برای کسانی که می‌خواهند از معابر کوهستانی و برف‌گیر عبور کنند، الزامی است و حتماً باید امکانات لازم برای عبور از جاده‌ها را داشته باشند و خودرو باید مجهز باشد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *