اولین جلسه شورای اداری شهرستان قرچک در فرمانداری تشکیل شد.

اولین جلسه شورای اداری قرچک /توسعه قرچک نیازمند تلاش حداکثری همه مدیران است

اولین جلسه شورای اداری شهرستان  قرچک  در سال ۹۹ به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه و دیگر مسئولین برگزار شد.

به گزار ش قرچک آنلاین , اولین جلسه شورای اداری شهرستان  قرچک  در سال ۹۹ به ریاست بهمن خطیبی فرماندار و با حضور حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه، نوش‌آبادی نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تأمین، معاونین فرماندار، بخشدار مرکزی، شهردار و دیگر مسئولین برگزار گردید.

حجت‌الاسلام اسماعیلی امام جمعه  قرچک در جلسه شورای اداری شهرستان اظهار داشت:

کسانی که با خداوند متعال پیمان الهی داشتند از فرصت‌های بوجود آمده برای خدمتگزاری استفاده کرده و حتی جان خود را فدا کردند.
اسماعیلی افزود : باید عهدی را که با خدا بستیم ارزان نفروشیم و همچون شهید چمران دارای اندیشه ناب همراه با اخلاص و مظلومیت باشیم.
پدر انقلابی شهرستان در پایان تصریح کرد : مردم قرچک مستحق برخورداری از امکانات هستند و لازمه ایجاد توسعه در منطقه تلاش حداکثری تمامی مدیران در همه ادارات و نهادهاست.

در ادامه جلسه حسین نوش‌آبادی نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای اداری قرچک اظهار داشت:
توجه به امور زیربنایی هر منطقه جزو نیازهای اساسی است و امنیت، عدالت و رفاه سه مولفه مهم است که دولت‌ها باید روی آن متمرکز شوند.
وی افزود : عمده مشکلات قرچک در حوزه زیرساختی است و هنر مدیران این منطقه باید اولویت‌بندی امور باشد.
نوش آبادی در پایان تاکید کرد :توسعه مراکز بهداشتی و درمانی، تجهیز بیمارستان شهید ستاری، توسعه امکانات حمل و نقل و راه و ترابری، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری و درون شهری، پیگیری حمل و نقل ریلی و مترو، تقاطع‌های غیرهمسطح، توسعه مراکز اشتغال و کارآفرینی، احیای کارگاه‌ها و کارخانجات رو به تعطیلی و توسعه منابع آب پایدار جزو اولویت‌های قرچک است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *