اولویت زیباسازی شهرداری قرچک در طرح استقبال از بهار

داود دوستی مسئول زیباسازی شهرداری قرچک در حاشیه برنامه ستاد استقبا ل از بهار اظهار نظر کردند.

به گزارش خبرنگار قرچک آنلاین ; دوستی اظهار داشت: با توجه به بارش های فصلی در زمستان و شرایط جوی، این امر موجب فرسایش و پاک شدن رنگ جداول سطح شهر شده است .لذا با توجه به تاکیدات شهردار محترم در خصوص ایجاد نشاط در سیمای شهری و زیباسازی مبلمان شهری در آستانه سال نو و در راستای ایجاد فضای مناسب شهری ،طرح پاکسازی و رنگ آمیزی جداول سطح شهردر شهرداری قرچک آغاز گردیده است .

وی در ادامه از رنگ آمیزی جدولهای خیابان اصلی شهر، حد فاصل دروازه قرآن تا میدان شهدای ۱۵ خرداد ،کنارگذر شمالی و جنوبی ،جداول معابرشهرکهای فرهنگیان،طلائیه،خانه کارگر و میادین سطح شهربه متراژ  ۱۱۵ کیلومتر در مدت زمان ۱۰ روز خبر داد . از دیگربرنامه های واحد زیباسازی در طرح استقبال از بهار،میتوان  به آماده سازی پارک شهدای گمنام جهت استراحت مسافرین نوروزی اشاره نمود، در این طرح با بهسازی سیستم روشنایی در پارک مذکور خدمات دهی به شهروندان و مسافرین نوروزی به نحو مطلوبی صورت خواهد پذیرفت.

ایشان در ادامه اظهار داشتند با توجه به نیاز شهر به آراستگی و افزایش زیبایی بصری، رنگ آمیزی و نور پردازی پل های هوایی از دیگر برنامه های این واحد بوده که این امر تا پایان سال جاری و همزمان با آغاز سال نو محقق خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *