انقلاب ما یک انقلاب مردی است / مردم پشتیبان رهبری و تیم مذاکره کننده هسته ای هستند

فرماندار شهرستان قرچک با بیان اینکه انقلاب ما یک انقلاب مردی است، گفت: ملت ایران پشتیبان ولایت فقیه، رهبری و تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران هستند و تا آخر هم ایستاده اند و به هیچ عنوان زیر باز زور و ظلم نخواهند رفت.

به گزارش قرچک آنلاین; علی صادقی در حاشیه راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران گفت: امروز یکی از روزهایی بود که باید گفت مردم ایران اسلامی به بویژه مردم شهرستان قرچک حماسه دیگیر خلق کردند و فکر نکنم در این شهرستان کسی در منازلشان مانده باشند و به خیابانها امدند و حماسه عظیم و باشکوهی نسبت به سال گذشته خلق کردند.
وی با بیان اینکه بیش از ۵۰ هزار نفر در راهپیمایی شهرستان قرچک شرکت کردند، افزود: این مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام روشنی داشتند و در شعار هایی که میدادند پشتیبان ولایت فقیه، رهبری و تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران هستند و تا اخر هم ایستاده اند و به هیچ عنوان زیر باز زور و ظلم نخواهند رفت.
نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک اظهار داشت: مردم ایران اسلامی عزت مندانه زندگی کردند و عزت مندانه دوست دارند این مسیری که ۳۶ سال از انقلاب اسلامی میگذرد را طی کنند و به هیچ وجه در مقابل زیاده خواهی آمریکا و کشورهای غربی در مواضع خود که انرژی هسته ای است کوتاه نمی آیند و پشتیبان مذاکره کنندگان تا آخر میمانند.
فرماندار قرچک خاطر نشان کرد: انرژی هسته ای حق مسلم مردم ایران اسلامی است و دانش هسته ای و این صنعت در کشور ما بومی شده است.
صادقی افزود: دشمنان با تحریم ها راه به جایی نخواهند برد و خودشان بیشتر ضرر خواهند کرد چون مردم ایران اسلامی آب دیده شده اند و از اول انقلاب تا به امروز استقامت کرده و خواهند کرد.
وی گفت: ملت ایران اسلامی موقعیت شناس و نکته سنج هستند و در هر جایی که احساس می کنند انقلاب و رهبری نیاز به حضور آنها دارد و فشار ها و تحریم ها از سوی استکبار جهانی بیشتر می شود، مشارکتشان در دفاع از آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی بیشتر می شود.
فرماندار قرچک در پایان از حضور بی نظیر مردم ایران اسلامی به ویزه مردم متدین، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان قرچک در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر کرد و افزود: انقلاب ما یک انقلاب مردی است و حضور باشکوه و منسجم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این موضوع بود که امروز شاهد آن بودیم.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *