حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 23 محرم 1444 Saturday, 20 August , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
انتخابات شورای دانش آموزی حرکتی برای کمک به دانش‌آموز در تصمیم‌گیری‌ها و تعیین سرنوشت است
۰۷ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۰۰
شناسه : 39853

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی حرکتی برای کمک به دانش‌آموز در تصمیم‌گیری‌ها و تعیین سرنوشت است و روحیه تعاون را در دانش‌آموزان تقویت کرده می کنند .

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; مهدی دهقانی روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قرچک در حاشیه برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی با گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین با اشاره به وظایف شورای دانش آموزی بیان کرد: در برنامه ریزی و اجرایی مناسبت های مذهبی و انقلابی در مدرسه باید همکاری داشته باشند، نشریه های دانش آموز و امور کتابخانه مدرسه را باید اداره کنند.
وی افزود: در ارتقاء مهارت فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی دانش آموزان همکاری و مسابقاتی در این زمینه داشته باشند، همکاری لازم در جهت برگزاری بازدیدهای علمی و اردوهای تفریحی و پرورشی انجام دهند و جهت برپای نماز جماعت و اداره نماز خانه مدرسه تدابیری بسترسازی کنند.
دهقانی گفت: در تشکیل و اداره تعاونی آموزشگاه، امور انضباطی و بهداشتی مدرسه، تنظیم برنامه امتحانات داخلی همکاری داشته باشند، موردی در شورای مدرسه و انجمن اولیاء و مربیان شرکت کنند.
وی اظهارداشت: شورای دانش آموزی با ارائه پیشنهاد به مدیر مدرسه جهت تشویق دانش آموزان درامور اجرایی، آموزشی و پرورشی نقش بسزای دارند، با دعوت از عموم دانش آموزان جهت همکاری با شورا در پیشبرد فعالیت های پرورشی و آموزشی یک اقدام موثر انجام دهند.
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قرچک بیان کرد: در تقویت هویت دینی، انقلابی و دینی و ملی دانش آموزان تلاش کنند تا دانش آموزان با توکل بیشتر در جامعه پیشرفت کنند، همکاری لازم را با معاونان پرورشی وتربیت بدنی مدرسه در اجرایبرنامه ها و فعالیت ها داشته باشند.
وی در پایان گفت: : برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی حرکتی برای کمک به دانش‌آموز در تصمیم‌گیری‌ها و تعیین سرنوشت است و روحیه تعاون را در دانش‌آموزان تقویت کرده می کنند .

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.