حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 شوال 1443 Tuesday, 17 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
انتخابات شوراهای دانش آموزی درشهرستان قرچک برگزارشد
۰۳ آبان ۱۳۹۳ - ۸:۴۱
شناسه : 8890

صبح امروز باحضور مدیرواعضای شورای معاونین آموزش وپرورش قرچک درهنرستان کمال زیباشهر مراسمی انتخابات شوراهای دانش آموزی بصورت همزمان درتمامی مدارس شهرستان قرچک برگزارشد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزار ش قرچک آنلاین; مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک دراین مراسم خطاب به دانش آموزان گفت:به منظورزمینه سازی برای همکاری فعال و مشارکت و مسئولیت پذیری دانش آموزان در فعالیت های اعتقادی، اجتماعی، علمی و فرهنگی و پرورشی مدرسه و ایجاد ارتباط صحیح و مستقیم بین دانش آموزان و اولیاء مدرسه شورای دانش آموزی در مدارس تشکیل می گردد.
وی ادامه داد: تحکیم و تعمیق ارزشها، باورهای دینی، آموزه های سیاسی و اجتماعی در بین داشن آموزان،تکریم عملی شخصیت دانش آموزان و تقویت خودباوری و اعتماد به نفس در آنان،تمرین مشارکت جویی و مسئولیت پذیری و تقویت روحیه انتقاد پذیری و حسن سلوک و احترام متقابل و کسب مهارت برای نقش اجتماعی که در آینده ایفا خواهند نمود از اهداف تشکیل شوراهای دانش آموزی درمدارس است.
نیکبخت ادامه داد: توجه عملی به مطالبات و خواسته های دانش آموزان د رچارچوب مقررات، قوانین و آئین نامه ی اجرایی مدارس، تسهیل در حسن اجرای برنامه های آموزشی و پرورشی و امور اجرایی مدارس از طریق واگذاری مسئولیت به دانش آموزان و همکاری با معاون پرورشی و تربیت بدنی مدرسه و ایجاد زمینه ی مناسب جهت آموزش و ارتقای سطح علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی دانش آموزان برای حضور موثر آنان در عرصه های مختلف جامعه از دیگر اهداف تشکیل شوراهای دانش آموزی می باشد.
نیکبخت اظهارداشت:
شورای دانش آموزان در مدارس نقش مشورتی و مشارکت در امور اجرایی دارد و تصمیم های آن با رأی اکثریت و پس از تأیید مدیر با رعایت مفاد آیین نامه قابل اجرا خواهد بودو مدیر مدرسه همکاری لازم را برای رفع مشکلات شورای دانش آموزان در حد امکانات و توان به عمل خواهد آورد .
در ادامه مراسم دانش آموزان کاندیدا برنامه های خود را برای اداره یکساله مدرسه اعلام کردند وانتخابات شورای دانش آموزی برگزارشد.

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.