نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا:

امروز دیگر گوشی در جهان برای شنیدن عربده‌های آمریکا وجود ندارد

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا گفت: ترامپ روباهی است که ادای پلنگ را در می‌آورد و امروز دیگر گوشی در جهان برای شنیدن عربده‌های آمریکا وجود ندارد.

به گزارش قرچک آنلاین; سید حسین نقوی نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: چیزی که امروز ما را تهدید می کند آمریکا و اسرائیل نیست، اگر آنها می خواستند تهدید شان را در این ۴۰ سال عملی می کردند.

وی گفت: ۴۰ سال است که ملت ما در کوره بحرانها و تحریم ها و سختی ها قرار گرفته اند اما خم به ابرو نیاورده است و این نشان می دهد که آن طوری که آنها فکر می کنند تحریم کار ساز نیست.

نقوی افزود: درست است با اینکه برای ما زحمت هم دارد و منکر این موضوع نیستیم اما آنگونه که فکر می کنند که ما را فلج خواهد کرد نیست و تنها چیزی که کار ساز است آن هم مسئله اختلاف داخلی می باشد.

وی گفت: آن چیزی که می تواند ما را محکم نگه بدارد تکیه به استحکام داخلی بر اقتصادی است و با توجه به منویات مقام معظم رهبری امورات داخلی استحکام پیدا می کند.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا تاکید کرد: امروز ابهت و هیمنه آمریکا و هم‌پیمانانش شکسته شده و جوانان انقلابی طمع شیرین پیروزی را چشیده‌اند؛ نفوذ ایران در منطقه گسترش یافته و مستضعفان جهان دل‌گرم شده‌اند و آمریکا از این پیروز ی ها عصاباین است و دست و پا می زند.

وی تصریح کرد: ترامپ روباهی است که ادای پلنگ را در می‌آورد و امروز دیگر گوشی در جهان برای شنیدن عربده‌های آمریکا وجود ندارد؛ ملت ایران استوار و سرافراز ایستاده و به افق‌های روشن پیش‌رو می‌نگرد و با عنایت خداوند متعال این نهضت و قیام زمینه‌ساز قیام و ظهور حضرت مهدی (عج) خواهد بود.

نقوی افزود: تحریم، تهدید و اغتشاشات داخلی از فریب خوردگان درونی نمی تواند این انقلاب را که اسلامی است را از بین ببرد، مردم ایران مثل همیشه هوشیار و بیدار هستند و فریب این حیله ها را نخواهند خورد.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *