حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 19 رجب 1442 Tuesday, 2 March , 2021 تعداد دیدگاهها : 244×
امام جمعه قرچک:در مسئله کرونا عاقل ترین نیروها، قشر مذهبی و انقلابی بودند
۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
شناسه : 113082

امام جمعه قرچک گفت :همه میدانند مذهبی هاوحزب اللهی ها ، جامعه مریض و آلوده را پاکسازی کردند و به سلامت جامعه کمک کردند،ولی عده ای مغرض وقت عوامل بیچاره معاندین سعی دارند ما را عامل ناامنی سلامت معرفی کنند.

ارسال توسط :
پ
پ

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قرچک آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه نماز جمعه این شهرستان پس از دعوت خود و همگان به تقوای الهی اظهار داشت : حضرت آقا فرمودند: ملت ما ملت صبار و شکوراند،نتیجه صبرو شکر، پیروزیهای بزرگ است،هم در زندگی فردی هم در زندگی اجتماعی ، صبر جمعی نتیجه اش تولید یوم الله هاست ، که دست قدرت خداوند حس می شود و مزدش شکر گزاری است.

وی ادامه داد:باریوم الله ها،عزت وعظمت و آزادی است ، توانایی وقدرت واستقلال است ، برعکس روزشکست ویأس وعصبانیت دشمن است.

اسماعیلی افزود:تشیع پیکر پاک سرداردلها یوم الله دیگربودکه رهبرانقلاب فرمودند: شهید سلیمانی هم درزمان زنده بودنش استکبار را شکست داد،هم با شهادتش،تازه این شکست سنگین تربود، ملتها پرچمهای آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند ، این عاقبت بخیری نشانه اخلاص عمیق و قوی می باشد.

اسماعیلی بیان کرد : بدترین آدم ها که خطر ناک ترین آدم ها هستند ، انسانهای نان به نرخ روز خورند، ظاهری آراسته ، باطنی خطرناک و خشن دارند، با نقاب و پرده نفاق خود را پوشانده اند ، امروز وظیفه داریم آنها را بشناسیم.

اسماعیلی گفت : مخالفت بی دلیل امروز ، عده ای از برگزاری مراسمات عبادی وعزاداریها ، بدون عذر و بهانه تراشی شبیه همانهایی هستند که حضرت در خانه ها را می زدند و آنها در را می بستند ، چون بنده دنیا بودند ، هیچ فرقی نمی کند.

وی تصریح کرد : همه می دانند مذهبی ها و حزب اللهی ها ، جامعه مریض و آلوده را پاکسازی کردند و به سلامت جامعه کمک کردند ، ولی عده ای مغرض و عوامل بیچاره معاندین سعی دارند ما را عامل نا امنی سلامت معرفی کنند .

امام جمعه تصریح کرد : هر کس برای خدا دوست بدارد و برای خدا دشمن ورزد برای خدا ببخشد و برای خدا دریغ کند ، از برگزیدگان خداست، مثل شهید حاج قاسم سلیمانی ، در وصیت نامه اش می فرماید: اگر برای خدا وارد صحنه شدید و کلام شما و مناظره شما به نفع اسلام و انقلاب باشد ، پیرو شهدا هستید و بدنبال جلب رضایت الهی هستید.

اسماعیلی گفت : بزرگترین سرمایه حاج قاسم ، صداقت و شجاعت او بوده است ، صداقت و شجاعت ، صداقت با مردم و ولی امرش ، شجاعت در برابر دشمنان، او اعتقاد قلبی داشت که جمهوری اسلامی حرم الهی است و ولی فقیه محافظ این حرم و خیمه حفاظت و حراست این حرم است.

اسماعیلی در ادامه خطبه های گفت : در مسئله کرونا ، عاقل ترین ، علمی ترین ، مؤثرترین نیروها و اقشار ، قشر مذهبی و انقلابی بودند ولی مشاهده می کنیم که عناصر دشمن به دنبال فرصت هستند که ضربه بزنند، ما نقشه معاندین را می خوانیم و خوب هم می شناسیم و مثل همیشه خنثی خواهیم کرد.

وی تشریح کرد : مکان همه برنامه های دهه فجر را با رعایت پروتکلهای بهداشتی خواهیم داشت ، فقط شکل راهپیمایی فرق می کند که انشاء الله به اطلاع همه عزیزان در هفته آینده خواهیم رساند ، نباید برکات انقلاب به حاشیه برود ، اصول انقلاب فراموش شود ، دستاوردهای انقلاب کوچک شمرده شود ، ترامپ هم همچون رؤسای جمهور دیگر آمریکا در تاریخ گم و گور می شود ، ولی جمهوری اسلامی ایران ماندگار شد و خواهد شد.

اسماعیلی خاطر نشان کرد:عده ای که گرایش به غرب دارند و میگویندکوتاه بیائید،مذاکره کنیم،خوب شما که مذاکره کردید چه شد؟نتیجه مذاکره شد برجام با هزاران خسارت ، نافرجام و ناکام ماندید و عده ای برای دو قطبی کردن جامعه درانتخابات ۱۴۰۰ تلاش میکنند که هدفشان روشد،میخواهید وانمودکنیدمذاکره باعث جلوگیری ازجنگ میشودوما خواهان امنیتیم تادرانتخابات پیروز بشوید که اولاصددر صد اشتباه میکنید، ثانیاً از جنگ عبور کردیم ، جنگ نخواهد شد.

امام جمعه در پایان تاکید کرد : رزمایشهای سپاه و ارتش و پدافند ما انعکاسی بی نظیر داشته است، با موشکهای بالستیک دوربرد ۲۰۰۰ کیلومتر، آنهم تانزدیکی ناو آمریکا تست خوبی بود ، نمایش شلیک رگباری موشک ، کمتر از ۳۰ ثانیه ۴۰۰ موشک شلیک شد این یعنی هیچ سامانه ای نمی تواند این حرکت را کنترل کند و پدافند ارتش و سپاه هم ثابت کرد ذره ای نه مماشات می کند نه خطا می کند ، هر متجاوزی را در هوا می زند، این همه اقتدار در زمان تحریم صورت گرفت و با نق زدن های فراوان ، بی مهریهای فراوان ، اگر هماهنگی و همدلی بود بهتر هم می شد ، هوشیار باشیم ،وفریب ترفند های وابستگان را نخوریم.

اخبار مرتبط

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.