حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 16 شوال 1443 Tuesday, 17 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
الگوی رفتاری قالب در جامعه اسلامی ایران عفاف، حجاب، اخلاق و خانواده است
۰۹ آبان ۱۳۹۴ - ۵:۱۷
شناسه : 39878

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: امروز دشمن به یک کشف مهم رسیده است که الگوی رفتاری قالب در جامعه اسلامی ایران عفاف، حجاب، اخلاق و خانواده است و به این نتیجه رسیده که اگر بتواند این موازنه رابهم بزند می تواند بهترین بهره راببرد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; علی محمودی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قرچک در مراسم مانور خروج اضطراری به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در آموزشگاه ثارا… اظهار داشت: منابع تهدید از درون و بیرون متنوع و متعدد است و ذات بشر این است که اگر هدایت و آگاهی بخشی نشود آسیب پذیر خواهد بود.
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: همه جوامع یک پتانسیل خود تخریبی دارد که با اندک مداخله میتواند بیشترین آسیب را درجامعه به همراه داشته باشد.
وی موضوع عدم اعتماد را یکی ازپتانسیلهای خود تخریبی دانست و افزود: اگربرای این موضوع فکر نشود وسرمایه گذاری نشود خطر وجود دارد و هر جامعه ای که روی اعتماد و خودباوری سرمایه گذاری کند و از این عنصر مهم غفلت نکند هرگز آسیب نخواهد دید.
محمودی بیان کرد: سرمایه گذاری روی اعتماد درجامعه باعث پویایی جامعه خواهد شد و با تقویت این مهارت ها می توانیم به سرمایه اعتماد درجامعه برسیم و لازمه آن تمرین است که مدارس مهمترین مکان برای تمرین اعتماد می باشد.
وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص پدافند غیر عامل که آن را مانند مصونیت سازی بدن انسان دانستند که از درون ما را مصون می کند، گفت: امروزه با توجه به شرایط طبیعی و امنیتی که کشور عزیز ما را تهدید می کند، لازم است همگان خود را در برابر اینگونه خطرات بیش از پیش آماده سازند.
محمودی ادامه داد: امروز دشمن به یک کشف مهم رسیده است که الگوی رفتاری قالب در جامعه اسلامی ایران عفاف، حجاب، اخلاق و خانواده است و به این نتیجه رسیده که اگر بتواند این موازنه را بهم بزند می تواند بهترین بهره را ببرد.
این مقام مسئول بیان کرد: ما بایدخودمان عامل به اخلاق اسلامی باشیم و بسیاری از ارزشها رارعایت کنیم تا کارکردها برروی افراد اثر گذار باشد.
معاون آموزش متوسطه شهرستان قرچک در پایان افزود: : اجرای خوب مانور و همکاری صمیمانه بین ارگانهای عمل کننده در این مانور عالی بود و از همه سازمانها و ارگانهای مجری خواست تا با حفظ آمادگی خود در برابر شرایط پدافند غیر عامل آماده باشند.
انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.