حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 29 صفر 1444 Sunday, 25 September , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×

سر خط اخبار

الگوها پذیری از شهید حسین فهمیده باید به نسل ها منتقل شود
۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰
شناسه : 78647

امام جمعه قرچک گفت: الگوها پذیری از شهید حسین فهمیده باید به نسل ها منتقل شود نه اینکه از صفحات کتاب برداشته شود.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های  نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: روشنگری و پیشوای بصیر و شجاع در عصر سلطه گری و سلطه پذیر ، استکبار را عصبانی کرده است و منطق پوچ آنها که گفتند ملت ها یا با ما هستندو یا نابود می شوند، در هم پیچیده است.

وی گفت: معمار بزرگ و مهندس علیم و حکیم امروز نقشه های راهبردی مسلمین جهان را فقط با منطق حسینی رهبری می کند و می فرماید: مبارزه با استکبار کاملاً منطقی و عقلانی و انجام تکلیف الهی است.

اسماعیلی با اشاره به سالروز ملی مبارزه با استکبار، بیان کرد: امروز قرارگاه فرماندهی باطل در آمریکا و مدال جهانی شیطنت را آمریکائی ها دارند، با ترفند ها و مکرهای مختلف فتنه ها برپا کردند و آرامش و آسایش ملت های مظلوم را بهم می زند، فلسطین اشغالی، عراق، سوریه، افغانستان، بحرین، یمن، میانمار و حتی کشورهای غیر اسلامی مظلوم را دریدند و با وحشی گری تمام ضعف، پستی و ضد انسانی خود را برای دنیا ثابت کردند، مکر، حیله، بد عهدی و خباثت آمریکا در طول تاریخ گسترده است .

وی با بیان سخنان مقام معظم رهبری، تاکید کرد: آنهایی را که به امید و کمک نشستند به آنها رحم نکردند، امثال مصدق که برای اینکه جلوی انگلیسی ها را بگیرد به سراغ آمریکایها رفت و به آنها اعتماد کرد، کودتای ۲۸ مرداد به وسیله انگلیسی ها و به کمک خود آمریکا انجام شد، اینها نوکر ، سرسپرده وظلیل، توسری خور مثل محمدرضا پهلوی می خواهند تا انواع دشمنی ها را بکار بردند.

امام جمعه قرچک تصریح کرد: در راه حرکت به سمت آرمانها  دشمن اصلی ما آمریکا است، این تروریست پرور ملت ما را تروریست می خواند، این یک نگاه کاملاً ابلهانه است و قدرت استکباری وجهنمی آمریکا از بین خواهد رفت.

وی گفت: ما با الگوهای اصلی مان به شهدای عزیزمان در همه اقشار به دانش آموزان ودانشجویان شهیدمان به محمد حسین فهمیدها که رهبر کبیر انقلاب (ره)  فرمود : او رهبر ماست منطق امثال فهمیدها باید به نسل ها منتقل شود نه از صفحات کتاب برداشته شود البته تودلها حک شده و در ذهنها مانده است و مثل ارباب ومولایش حسین (ع) ، ۱۳ آبان امسال را بیشتر و بهتر توجه کنیم، ۱۳ آبان ظرف حوادثی است که همه اش به دشمنی آمریکا برمی گردد.

اسماعیلی با اشاره به حوادث قبل از انقلاب، بیان کرد: سالروز تبعید امام پس از اعتراض قانون کاپیتولاسیون در سال ۴۳، کشتار دانش آموزان مظلوم توسط رژیم ستم شاهی در سال ۵۷ به دستور آمریکا، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) در سال ۵۸ ، مرگ برآمریکا است و تنها راه رسیده به پیروزی  مقاومت است .

وی افزود: امروز بیش از هر زمان نیاز به مقاومت واستقامت داریم و حق کوتا آمدن و تسلیم شدن را نداریم.

امام جمعه شهرستان قرچک در پایان خاطرنشان کرد: دو تفکر اشتباه مرگ بر آمریکا و با سازش همه مشکلات حل می شود که توسط دشمن الغاء شد و کوته فکران ترسو هم پذیرفتند نشان از نشناختن دشمن است که ثابت شد دشمن ما عهد شکن، درغگو، حیله گر وگرگ است و قابل اعتماد تا یک قدمی هم نیست.

انتهای پیام/س

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.