رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد؛

اعمال محدودیت‌‌های ترافیکی در جاده‌‌های مازندران

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان تا صبح روز شنبه ۲۳ تیر ماه خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی قرچک آنلاین; سرهنگ علیرضا قدمی در گفت‌وگو با بلاغ، گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در این محورها به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: به همین منظور به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک ، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۳ تیرماه از محورهای کرج- چالوس و هراز ممنوع است.

قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس طی روزهای یادشده، افزود: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ تیرماه از این محور ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار داشت: در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها در روزهای اجرای طرح از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه پنجشنبه و جمعه ۲۰ ، ۲۱ و ۲۲تیرماه ۹۷ از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست:ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه مستقر در محورهای مواصلاتی استان در صورت نیاز به اطلاعات بیشنر با شماره تلفن ۲۱۸۲۹۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *