اعلام محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران

رئیس پلیس راه شرق استان تهران از اعمال محدودیت های ترافیکی تعطیلات ایام ارتحال امام(ره) ، شهادت امیرالمومنین و پایان هفته در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش قرچک آنلاین; سرهنگ سیاوش محبی رئیس پلیس راه شرق استان تهران با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شهروندان و تسلیت ایام بزرگداشت سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و شهادت امیرالمومنین علی (ع) اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت های ترافیکی از روز سه شنبه ۱۵ خرداد تا روز شنبه ۱۹خرداد در محورهای مواصلاتی استان اعمال خواهد شد.
وی تصریح کرد: تردد موتور سیکلت از امروز ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۹ خرداد ماه جاری از محورهای “هراز” و “فیروزکوه” ممنوع است.
وی تصریح کرد: تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
رئیس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به محدودیت ترافیکی در محور هراز، افزود: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روزهای دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه و از ساعت ۶ صبح جمعه تا ۱۲ روز شنبه ۱۹ خرداد از محور “هراز” ممنوع است همچنین جهت سهولت در بار برگشت مسافران تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۴ روز جمعه ۱۸ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۹ خردادماه با اعلام ماموران مستقر در محل از “آب اسک” به “رودهن” (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.
این مقام مسئول در خصوص محدودیت های محور فیروزکوه نیز تصریح کرد: تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ و از ساعت ۸ صبح تا ۲۲ روزهای دوشنبه ، سه شنبه ، چهارشنبه و پنج شنبه و از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۸ خرداد الی ۸ صبح روز شنبه ۱۹ خرداد در محور فیروزکوه ممنوع می باشد.
سرهنگ “محبی” از آمادگی کامل مأموران پلیس راه بجهت ارائه خدمات به شهروندان و رانندگان در ایام تعطیلات پیش رو خبر داد و از شهروندان خواست هشدارهای پلیسی را جدی بگیرند و نهایت همکاری در تامین نظم و امنیت جاده با تیم های مستقر در محورها را داشته باشند همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت جادهها با مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به شماره ۱۲۰ و ۸۸۲۵۵۵۵۵ و سامانه گویای وضعیت راهها ( ۱۴۱ ) تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *