اعزام گروه جهادی دندانپزشکی به روستای داودآباد قرچک

گروه جهادی دندانپزشکی شهید بهشتی به روستای داودآباد قرچک اعزام خواهد شد.

به گزارش قرچک آنلاین; سید امیر فدای مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ۱۵ خرداد قرچک  در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: به مناسبت ده فجر گروه جهای داندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی به روستای داودآباد قرچک اعزام می شوند.

وی گفت: این تیم با مساعت کانون بسیج جامعه پزشکی از تاریخ ۱۵ بهمن به مدت ۱۰ روز در این روستا خواهند بود، با وسایل و تجهیزات پزشکی موردنیاز  ارائه خدمات خوانهند کرد.

فدای بیان کرد: در این اعزام علاوه بر خدمات دندانپزشکی برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های و راه‌های پیشگیری و مراقبت دندان توسط کارشناسان مربوطه و توزیع کتابچه‌های آموزشی انجام می شود.

وی افزود: مراجعه کنندگانی که این خدمات را با هماهنگی‌های صورت گرفته به‌طور رایگان دریافت خواهند کرد و از خدمات خوبی به بیماران و نیاز مندان این روستا ارایه می شود و اهالی روستا با مراجعه به مدرسه شهید داود آبادی از خدمات داندانپزشکی برخودار می شوند.

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت ۱۵ خرداد قرچک در پایان با اشاره به اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم خاطرنشان کرد: محرومیتی که در مردم روستاهای شهرستان وجود دارد و نداشتن امکانات بهداشتی درمانی که به چشم می‌خورد، خود برای اعزام پیش‌قدم می‌شوند و برای معاینه و درمان ‌رایگان مردم این مناطق کمر همت می‌بندند.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *