اعتراف سارق حرفه ای به ۲۷ فقره سرقت در قرچک

با تشدید فعالیت های انتظامی قرارگاه مبارزه با سرقت در شهرستان قرچک سارق حرفه ای منزل و لوازم داخل خودرو با ۲۷فقره سرقت شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش قرچک آنلاین ;سرهنگ “هادی احمدی” فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل و داخل خودرو در سطح شهرستان، ماموران پاسگاه داود آباد این شهرستان اقدامات گسترده اطلاعاتی و پلیسی را برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار خود قرار دادند.
وی عنوان کرد: ماموران پس از چند شبانه روز کار اطلاعاتی و افزایش گشت های انتظامی سرانجام موفق شدند، حوالی نیمه شب فردی به نام ” م- ج ” را در حالیکه سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک بود حین سرقت شناسایی و طی یک عملیات ویژه پلیسی دستگیر کنند.
این مقام انتظامی افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های اولیه به ۲۷فقره سرقت منزل و داخل خودرو در سطح شهرستان قرچک اعتراف کرد.
سرهنگ “هادی احمدی” در پایان ضمن توصیه های انتظامی جهت پیشگیری اینگونه سرقت ها از شهروندان خواست،در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک ، موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام تا در اسرع وقت در این خصوص اقدام شود.

پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *