حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 21 شوال 1443 Sunday, 22 May , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×
اسراییل درفهرست بین المللی جنایت علیه کودکان
۱۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹
شناسه : 33412

اسناد منتشر شده از سوی خبرگزاریهای فعال سازمان ملل متحد در اراضی اشغال شده فلسطینی از قربانی شدن شمار نگران کننده ای از کودکان در تجاوز سال گذشته رژیم صهیونیستی به نوارغزه و درج نام این ژیم در فهرست جنایت علیه کودکان حکایت دارد.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش سرویس بین الملل قرچک آنلاین; در یکی از اسناد سازمان ملل متحد آمده است که رژیم صهیونیستی در جنگ سال گذشته علیه نوار غزه شمار قابل توجهی از کودکان فلسطینی را به قتل رسانده است.

این درحالی است که برخی سازمان های این نهاد بین المللی درباره درج نام رژیم صهیونیستی در فهرست ناقضان حقوق کودکان با یکدیگر اختلاف نظر دارند.

سازمانهای فعال نهاد سازمان ملل در این منطقه گزارش محرمانه ۲۲ صفحه ای را برای ارائه به “لیلی زروقی” نماینده الجزایری ویژه سازمان ملل در مسایل کودکان و درگیری مسلحانه تهیه کردند که رویترز نیز روز جمعه یک نسخه از آن را به دست آورد.

برخی منابع سازمان ملل حاکی است زروقی ، نام ارتش رژیم صهیونیستی و جنبش حماس را در این پیش نویس درج کرده و آن را به بان کی مون دبیر کل سازمان ملل ارایه داده تا نظر نهایی خود را درباره این فهرست  بیان کند.

دیپلماتها معتقدند نسخه اخیر که به اسامی ناقضان حقوق کودکان در درگیریهای مسلحانه اشاره دارد، شاید تا ابتدای هفته آینده نهایی شود.

گفتنی است بیش از ۲ هزار و ۱۰۰ فلسطینی که در این حملات تجاوزکارانه شهید شدند که به دلیل هدف قرار گرفتن خانه ها و مناطق مسکونی شمار قابل توجهی از آنان زن و یا کودک بودند، در حالی که تلفات رژیم صهیونیستی ۶۷ نظامی و شش غیر نظامی بود.

این گزارش خبر از شهادت حدود ۵۴۰ کودک فلسطینی می دهد که ۳۷۱ نفر از آنان کمتر از ۱۲ سال سن داشتند.

منبع : فرجام نیوز

انتهای پیام/س

 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.