استانداری تهران از روستاهای شهرستان قرچک بازدید کرد

ظهر امروز مدیر کل امور روستایی استانداری تهران به همراه معاون فنی و عمرانی فرمانداری و بخشدارمرکزی از روستاهای شهرستان قرچک بازدید نمود و از نزدیک مشکلات ۸ روستای این شهرستان را رصد نمود.

به گزارش قرچک آنلاین ;ظهر امروز حسین الماسی مدیر کل امور روستایی استانداری تهران به همراه قدرت اله فلاح نژاد سرپرست معاونت فنی و عمران فرمانداری و ابراهیم جمشیدی بخشدارمرکزی از روستاهای این شهرستان بازدید نمود.
در این بازدید که معاون فنی و عمران فرماندار و بخشدار مرکزی، مدیر کل امور روستایی استانداری تهران را همراهی میکردند وضعیت روستاها اعم از ساختمان دهیاری ، خانه عالم، بوستان روستایی وضعیت طرح هادی و بهسازی معابر مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری تهران
بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری تهران از روستای قشلاق جیتو
بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری تهران
بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری تهران از روستای داودآباد

مدیر کل امور روستایی استانداری تهران در این بازدید از تامین اعتبار ساخت ساختمان دهیاریهای شهرستان قرچک خبر داد و افزود: در صورتی که اعضای شورای روستاها و دهیاران زمین مناسب برای ساخت دهیاری داشته باشند این قول را میدهیم برای ساخت ساختمان دهیاری در روستاها اعتبار لازم را اختصاص دهیم.
حسین الماسی در ادامه از ساخت ساختمان آتش نشانی، ساخت خانه عالم، ایجاد فضاهای سبز، حریم روستاها، تجهیزساختمان دهیاریها، ساخت اماکن فرهنگی، تجهیز دهیاریها به ماشین های مکانیزه حمل زباله و راه سازی و تخصیص اعتبارات لازم برای ۸ روستای بخش مرکزی شهرستان قرچک در آینده نزدیک خبر داد.
در پایان این بازدید مدیر کل امور روستایی استانداری تهران از روند دفاتر دهیاریها وهمچنین نظارت بر پرونده های ساخت و سازهای غیر مجاز در دهیاری ها بازدید و دستورات لازم را صادر نمود.

پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *