وضعیت نامشخص تجمع امروز در اعتراض به اعدام شیخ نمر؛

استانداری:هرگونه تجمع در مقابل سفارت عربستان غیرقانونی است/ بسیج دانشجویی: تجمع امروز بدون تغییر مکان در برابر سفارت عربستان برگزار می شود

پس از اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر غیر قانونی بودن تجمع در برابر سفارت عربستان، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی از تجمع دانشجویان بسیجی در برابر این سفارتخانه و عدم تغییر مکان تجمع خبر داد.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; میزان گزارش می‌دهد صبح امروز استانداری تهران طی بیانیه ای اعلام کرد: استانداری تهران هرگونه تعرض به اماکن دیپلماتیک را تقبیح می نماید و اعلام می دارد هرگونه تجمع در مقابل سفارت عربستان غیرقانونی می باشد.

در ادامه این بیانیه آمده است: بدیهی است اقداماتی فراتر از قانون و برخلاف روال های قانونی پذیرفته نخواهد بود.

بسیج دانشجویی: تجمع امروز بدون تغییر مکان در برابر سفارت عربستان برگزار می شود

اما امروز رمضان زاده دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران در واکنش به اطلاعیه استانداری تهران مبنی بر تغییر محل تجمع دانشجویان و مردم در اعتراض به اعدام شیخ نمر اظهار داشت: این خبر صرفاً یک بازی رسانه‌ای بیش نیست و محل تجمع بدون هرگونه تغییری و مطابق برنامه اعلام‌شده در برابر سفارت عربستان برگزار می‌شود.

در همین رابطه پیام برازجانی دبیر شورای ارتباطات و اطلاع رسانی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی میزان، گفت: استانداری تهران هیچگونه مجوزی برای تجمع در برابر سفارت عربستان صادر نکرده و اطلاعیه ای که امروز بر روی خروجی سایت استانداری تهران قرار گرفت نیز موید همین مطلب است.

وی افزود: ممکن است مسئولان بسیج دانشجویی گفته باشند که مجوز تجمع در برابر سفارت عربستان را اخذ کرده اند اما مواضع و اقدامات استانداری در این موضوع کاملا مشخص و صریح می باشد.

برازجانی همچنین گفت: از همه معترضان خواهش می کنم به قانون توجه کرده و به آن احترام بگذارند.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *