عضو شورای اسلامی شهر قرچک:

از تولید کنندگان داخلی در عرصه های مختلف اقتصادی حمایت صورت خواهد گرفت

عضو شورای اسلامی شهر قرچک گفت: از تولید کنندگان داخلی در عرصه های مختلف اقتصادی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک حمایت همه جانبه صورت خواهد گرفت.

به گزارش  قرچک آنلاین; علی بیات عضو شورای اسلامی شهر قرچک در گفت و گو با خبرنگاران قرچک آنلاین اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری بارها برای تحقق آن به مسئولان و مردم راه کار ارائه دادند، با نام گذار ی امسال با نام “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” وظیفه را برای همگان سنگین تر از گذشته کردند.
وی گفت: از تولید کنندگان داخلی در عرصه های مختلف اقتصادی توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر قرچک حمایت همه جانبه صورت خواهد گرفت.
بیات افزود: در برابر هجمه های دشمنان باید حمایت در جهت خود کفایی کشور باشد و مصرف کالای ایرانی در تمام ادارات و سازمان ها در الویت قرار گیرد.
وی با اشاره به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی تاکید کرد: همکاری و تلاش مسئولان در زمینه عملیاتی کردن پروژه های نیم تمام، زمینه تحقق موفقیت آمیز اقتصاد مقاومتی در کشور می شود.
عضو شورای اسلامی شهر قرچک تصریح کرد: امروز تنهای راه نجات کشور از مشکلات اقتصادی، حمایت از تولید داخلی و تکیه بر توان کشور ست.
وی در پایان گفت: کشور ایران در هشت سال دفاع مقدس نشان داده است که دربرابر مشکلات می تواند ایستاد گی کند و در برابر زیاده خواهی آمریکا و هم پیمانانش با کمک مردم در اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *