از ایثار رزمندگان اسلام توطئه های دشمنان خنثی می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک گفت: از ایثار رزمندگان اسلام است، که اسلام پا برجاست و سبب اقتدار و خنثی سازی توطئه های دشمنان شده است.

به گزارش قرچک آنلاین; دومین جلسه مشورتی روسای مناطق شهرستان های استان تهران در شهرستان قرچک برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین حجت الله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در این جلسه اظهار داشت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران و تریج فرهنگ ایثار و شهادت را باید خودمان انجام دهیم تا نسل های آینده آن را یاد بگیرند و به آن ارزش دهند.
وی با اشاره به پیگیری جدی مشکلات خانواد های شهدا و ایثارگران تاکید کرد: تعداد زیادی از خانواده های شهدا و ایثارگران دارای مشکلات درمانی، استغال و مسکن هستند، که با همکاری تمام مسئولان حل می گردد.

_MG_0552
اسماعیلی بیان کرد: شهدا و ایثارگران یکی از سرمایه های بزرگ انقلاب اسلامی است، که هنوز هم شهدای مدافع حرم ادامه دهنده آن هستند و راه شهدا باید توسط نسل آینده ادامه یابد.
وی افزود: شهادت در راه خدا اوج کمال فردی انسان است و برای رسیدن به این کمال انسان باید دارای ایمان قوی و از خود گذشتگی داشته باشد.

_MG_0554
درادامه جلسه مشورتی سرهنگ حسین حیدری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد شهرستان قرچک بیان کرد: عزت و اقتدار انقلاب اسلامی از شجاعت و رشادت های شهدا و ایثارگران است و امنیت این کشور از دستاورد های خون شهدای گرانقدر هست، که با نثار خون خود از ارزش های نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.
وی گفت: امروز همه مسئولان باید مدافع خون شهدا باشند و نیز باید این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنند، چون از ایثار رزمندگان اسلام است که اسلام پا برجاست و سبب اقتدار و خنثی سازی توطئه های دشمنان شده است.
حیدری بیان کرد: دیدار با خانواده شهدا وتجلیل از مقام شامخ شهدا و دلجویی از خانواده آنان موجب سربلندی، عزت و افتخار مسئولان کشور است.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *