فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران:

ارتقاء کیفیت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان اولویت طرح مکنا است

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت:ارتقاء کیفیت خدمت رسانی مطلوب به شهروندان اولویت طرح مکنا مدیریت کیفیت ناجا است.

به گزارش قرچک آنلاین; جلسه مدیریت طرح مکنا با حضور فرماندهان، مدیران ارشد و روسای کلانتری های فرماندهی انتظامی شرق استان تهران برگزار شد.

سردار  عبدالـــرضا ناظـــری فرمانده انتظامی شرق استان تهران در این جلسه اظهار داشت: خوشایند سازی و تقویت پیشگیری اجتماعی را مهمترین وظیفه فرماندهان و روسای کلانتری ها و پاسگاه ها در طرح مکنا است و حل مسائل به روش اجتماعی را مهمترین راهکار ایجاد امنیت پایدار و مطلوب در جامعه می باشد.
وی رعایت حقوق شهروندی را اصل اساسی در کسب اعتماد مردم برشمرد و تصریح کرد: اقدامات روسای کلانتری ها باید به گونه ای باشد که احساس امنیت را برای شهروندان به همراه داشته باشد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اصل ولایت پذیری در کارکنان فرماندهان انتظامی شرق استان تهران بیان کرد:با کیفیت ترین نیروها باید در کلانتری ها به کار گیری شوند و روسای کلانتری ها باید نسبت به وضعیت ظاهری و انضباط کارکنان حساسیت نشان داده و در بحث رسیدگی به امورات مردم و بحث تجزیه وتحلیل جرایم شخصا اقدام کنند.
سردار ناظری با اشاره به تعامل پلیس و مردم، افزود : یکی از راه های پیشگیری از سرقت، توجه جدی به امر آموزش همگانی است و در این رابطه فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه ها می توانند با استفاده از ظرفیت های مردمی و دخالت دادن آنان در راستای پیشگیری از جرم موفق عمل کنند .
این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: فرماندهان و روسای کلانتری ها باید با درایت و هوشمندی به تحلیل شرایط اجتماعی و جغرافیایی جرائم پرداخته و با تنظیم برآوردی صحیح از جرم، فرایند پیشگیری و مقابله با سرقت را مدیریت کنند .
سردار ناظری در پایان کلانتری ها را ویترین ناجا دانست، گفت: در این ویترین باید بسیار زیبا و بهترین ها قرار گیرند، که وضعیت ظاهری را رعایت و به مسائل معنوی اهتمام داشته باشند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *