کلنگ نخستین زمین چمن مصنوعی روستایی در ولی‌آباد قرچک به زمین زده شد؛

افشاری: احداث زمین چمن مصنوعی در روستاها موجب افزایش میزان سرانه ورزشی می‌شود

دهیار روستای ولی آباد شهرستان قرچک گفت: هدف از احداث زمین چمن مصنوعی در روستا، افزایش میزان سرانه ورزشی و ایجاد روحیه شور نشاط در بین مردم روستا است.

به گزارش قرچک آنلاین; مراسم کلنگ‌زنی نخستین زمین چمن مصنوعی روستای در ولی‌آباد شهرستان قرچک با حضور فرماندار، بخشدار، مسوولان ادارات و نهادهای شهرستان و تنی چند از مردم روستای ولی‌آباد شهرستان قرچک انجام شد.

مصطفی افشاری، دهیار روستای ولی‌آباد شهرستان قرچک طی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: گام‌های مؤثری در عمران و آبادانی روستای ولی‌آباد برداشته‌شده است و زیرساخت‌های عمران و بروز در این روستا رو به افزایش است.

وی گفت: هدف از احداث زمین چمن مصنوعی در روستاها موجب افزایش میزان سرانه ورزشی و ایجاد روحیه شور نشاط در بین مردم روستا است و ساخت پروژه چمن مصنوعی خدمت به جامعه ورزش است.
img_4725

دهیار روستای ولی‌آباد شهرستان قرچک تصریح کرد: احداث چنین پروژه‌های علاوه بر نقش‌آفرینی در توسعه ورزش می‌تواند مکانی برای برگزاری اردوهای تیم‌ها باشد.

وی بیان داشت: این پروژه در مساحت یک هزار و ۲۰۰ مترمربع واقع در انتهای خیابان شهید ستاری روستای ولی‌آباد و بااعتبار ۲ میلیارد ریال در راستای ایجاد و گسترش فضاهای ورزشی برای جوانان روستای احداث می‌شود.

افشاری افزود: به‌زودی عملیات احداث آغاز خواهد شد و به یاری خداوند در دهه فجر اولین زمین چمن مصنوعی روستایی قرچک در دهه فجر افتتاح می‌شود.

 

_mg_4735
وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت بالای که این روستا دارد، با تلاش‌های و پیگیر اعضای شورای روستا و دهیاری شاهد تحولات جدید خواهیم بود.

افشاری در پایان خاطرنشان کرد: با اجرای این پروژه و دیگر پروژه‌های ورزشی، تفریحی و فرهنگی  موجبات رضایت خاطر مردم روستا را فراهم آوریم و از این‌پس شاهد پویا و سرزندگی مردم روستا باشیم.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *