نماینده رودسر در مجلس مطرح کرد:

احتمال اعلام وصول طرح سؤال از رئیس جمهور پیرامون نوسانات ارز در هفته آینده/ دلایل منتفی شدن طرح سؤال قبلی چه بود؟

نماینده رودسر و املش در مجلس گفت: وقتی رؤسای سه قوه نشستند و تعیین تکلیف کردند که وضع افراد در این مؤسسات ساماندهی شود، بسیاری از همکاران ما سؤالشان را چون مرتبط با مؤسسات مالی اعتباری بود پس گرفتند.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; اسدالله عباسی در گفت و گو با خبرنگار ۸دی در رابطه با نحوه برخورد نمایندگان با موضوع طرح سوال از رییس جمهور و ماجرای پس گرفتن سریالی امضایشان از موضوعات مختلف، اظهار کرد: سؤال اول در بحث طرح سؤال از رییس جمهور پیرامون مؤسسات مالی اعتباری بوده است.

 

** دلایل منتفی شدن طرح سؤال قبلی چه بود؟!

وی افزود: وقتی رؤسای سه قوه نشستند و تعیین تکلیف کردند که وضع افراد در این مؤسسات ساماندهی شود، بسیاری از همکاران ما سؤالشان را چون مرتبط با مؤسسات مالی اعتباری بود پس گرفتند.

نماینده مردم رودسر و املش گفت: دلیلشان هم این بود که رییس جمهور اقداماتی در جهت بازپرداخت و برگرداندن وجوه سپرده گذاران در این مؤسسات انجام داده است و به همین خاطر امضاء ها از حد نصاب پایین آمد و هیئت رییسه این طرح سؤال را منتفی اعلام کرد.

عباسی با تأکید بر اینکه نمایندگان پیگیر طرح سؤال از رییس چمهور پیرامون موضوع ارز و اوضاع اقتصادی هستند، اضافه کرد: احتمال این طرح سؤال  وجود دارد.

وی با بیان اینکه سؤال از رییس جمهور و وزرا و تذکرات شفاهی و کتبی حق نمایندگان مجلس است، تصریح کرد: نمایندگان می توانند در هر شرایطی که لازم ببینند این کار قانونی خودشان را انجام دهند.

نماینده رودسر و املش در مجلس بیان کرد: تعدادی از نمایندگان در ارتباط با وضع اشتغال و تولید، مسایل اقتصادی و نوسانات ارز و سکه پیگیر طرح سؤال از رییس جمهور هستند تا بتوانند بستر حل مشکلات را فراهم کنند.

عباسی با تأکید بر اینکه هنوز هیئت رییسه این طرح سؤال را اعلام وصول نکرده است، اظهار کرد: این امضاها حد نصاب را دارد و هیئت رییسه مذاکراتی با امضا کنندگان انجام داده است.

وی خاطرنشان کرد: احتمال اینکه تا هفته آینده این طرح سؤال اعلام وصول شود وجود دارد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *