نماینده شرکت البرز شهر سبز:

اجرای مکانیزاسیون خدمات شهری به عنوان خدمتی ماندگار

نماینده شرکت البرز شهر سبز گفت: بدون شک اجرای مکانیزاسیون خدمات شهری به عنوان خدمتی ماندگار و با هدف جلب رضایتمندی شهروندان، چشم انداز روشنی را برای حوزه خدمات شهری در عرصه خدمات رسانی پدید آورده است.

به گزارش قرچک آنلاین; جلسه بررسی مسائل و مشکلات مکانیزاسیون خدمات شهری با حضور مدیران مناطق یک و دو و نماینده شرکت مربوطه در دفتر معاونت خدمات شهری برگزار شد.
نماینده شرکت البرز شهر سبز در این جلسه در حوزه ارائه خدمات شهری در رابطه با تأثیرات مکانیزاسیون در پایتخت گل و گیاه به خصوص در حوزه کانال آب گفت: با توجه به استفاده از کانال های سرپوشیده جهت انتقال آب های زاید در شهرها نیاز به پاکسازی و نظافت این مهم امروزه بسیار احساس می شود. از ویژگی های مهم استفاده از خودروی مکانیزه لجن کشی، کاهش استفاده نیروی انسانی و حذف روش سنتی تخلیه کانال ها با استفاده از نیروی انسانی می باشد که تخلیه لجن از داخل کانال ها و حمل غیربهداشتی آن موجب پاشیده شدن لجن ها در سطح معابر می گردید. اکنون با استفاده از این خودرو علاوه بر صرفه جویی در زمان، مشکلات ذکر شده را نیز به همراه ندارد.
وی بیان کرد: عدم نظافت کانال های سرپوشیده اثرات و عواقب بسیاری را به دنبال دارد که می توان برخی از آنها را بدین صورت بیان کرد: مسدود شدن کانال ها که باعث آب افتادگی و بسیاری مسائل دیگر می گردد. همچنین انتشار آلودگی و ایجاد بوی تعفن با توجه به اینکه امکان نظافت کانال های سرپوشیده توسط نیروی انسانی مقدور نمی باشد.

نماینده شرکت البرز شهر سبز در پایان خاطرنشان کرذ: بدون شک اجرای مکانیزاسیون خدمات شهری به عنوان خدمتی ماندگار و با هدف جلب رضایتمندی شهروندان، چشم انداز روشنی را برای حوزه خدمات شهری در عرصه خدمات رسانی پدید آورده است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *