مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک:

اتحاد بین ایران و قدرت های بین المللی نشان از شکست آمریکا در منطقه است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک گفت: اتحاد بین ایران و قدرت های بین المللی خود نشان دهنده انزاوای آمریکا و شکست سیاست های آنان در منطقه است که دیر یا زود باید با ایرانی قدرتمند در جهان کنار بیاید و ملت ایران ملتی عقب نشین نیست

به گزارش سرویس قرچک آنلاین; حجت الاسلام والمسلمین حسین عبدالله پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج پانزده خرداد قرچک در جمع خبرنگاران ضمن محکوم کردن اقدامات و سخنان رئیس جمهور امریکا در خصوص تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این حرکت دولت مردان آمریکا نشاٌت گرفته از شکست های پیاپی سیاست هایشان در منطقه است که به وسیله سپاه رقم خورده است.

وی گفت: باتوجه به اینکه سپاه سازمانی است برخاسته از دل ملت، در خصوص فحاشی و لفاظی های ترامپ ملت ایران ساکت نخواهند نشست و آمریکا و هم پیمانانش باید منتظر پاسخی کوبنده و دندانشکن از طرف این ملت باشند.

عبدالله پور تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا حتی در برابر تهدیدات کره ی شمالی نیز توان هیچ واکنشی از خود ندارد و گیج و آشفته شده است و این آشفتگی حاصل مدیریت غلطی و اشتباه آمریکایی است. حال آمریکایی که در برابر کشوری مانند کره شمالی ناتوان است چگونه به خود اجازه میدهد، ملت بزرگ ایران را تهدید به جنگ وتحریم کند در حالی خود در باتلاق کشور های دیگر گیر افتاده است.

وی خاطر نشان کرد: اتحاد بین ایران و قدرت های بین المللی خود نشان دهنده انزاوای آمریکا و شکست سیاست های آنان در منطقه است که دیر یا زود باید با ایرانی قدرتمند در جهان کنار بیاید و ملت ایران ملتی عقب نشین نیست و آمریکا و هم پیمانانش بدانند ملت ایران در برابر سیاست های غلطشان حتما قد علم خواهد کرد.

وی در پایان گفت: سپاه طومار گروه های تروریستی وجنایت کاری که زاییده سالها برنامه ریزی و هزینه های هنگفت آمریکا و چند کشور دیگر منطقه ای است را در عرض مدت کوتاهی در هم پیچید و آنها را نابود کرد که عصبانیت آمریکا را در پی داشت و این همان دلیل قراردادن نام سپاه در لیست گروههای تروریستی خطرناک است.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *