حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 29 صفر 1444 Sunday, 25 September , 2022 تعداد دیدگاهها : 260×

سر خط اخبار

آیین تودیع و معارفه به سبک دولت تدبیر و امید
۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۴:۳۳
شناسه : 40390

فرماندار شهرستان قرچک گفت: مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک از امروز دنبال رو سیاست های کلی دولت تدبیر و امید است.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک در ابهامات سیاسی در حالی صورت گرفت که مسئولان و ورزشکاران در این مراسم حضور کمرنگی داشتند.
بنا بر قول برخی افراد مطلع، بشیر عزیزی رئیس سابق اداره ورزش شهرستان قرچک بخاطر طرفداری مجری برنامه پیاده روی خانوادگی از نماینده مردم شهرستان قرچک، ورامین و پیشوا که از سوی وی انتخاب شده بود، اعتراض نکرد برکنار شد، که باعث شبهات زیادی در منطقه شده و با این موضوع اداره ورزش و جوانان تا مدت ها بدون مسئول ماند، تا اینکه مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان با حضور اندک ورزشکاران و مسئولان برگزار گردید.
این برنامه صرفا معارفه بود و تودیع در آن صورت نگرفت و از زحماتی که بشر عزیزی تا زمان حضورش کشید تقدیر به عمل نیامد که جای تامل و تفکر دارد.
در این مراسم مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: تغییر در مدیریت یک ضرورت است و این ضرورت در بعضی از ادارات شهرستان به ویژه اداره ورزش و جوانان قرچک اجتناب ناپذیر بود.
و ی با بیان اینکه با هماهنگی استان و اداره ورزش و جوانان کشور این تغییر صورت گرفت، گفت: مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک از امروز دنبال رو سیاست های کلی دولت است.

_MG_6986
وی با هشدار به رئیس جدید اداره ورزش و جوانان قرچک بیان کرد: اگر بخواهد بعضی موضوعات را پوشش دهد اینجا پذیرای وی نیستیم و سیاست های دولت تدبیر و امید متفاوت از سیاست های حزبی، جناحی، گروهی و فردی است .
مرسلپور در جای دیگر با بیان اینکه مهم نیست که جزو کدام حزب، جناح و گروهی باشید بیان کرد: مهم این است که به مردم خدمت کنید.
فرماندار شهرستان با تذکر به خادمی رئیس جدید اداره ورزش و جوانان قرچک، گفت: کار سیاسی ممنوع است و سرپرست جدید صرفا به فکر سازماندهی و امورات ورزشی و جوانان باشد.

_MG_6995
وی ادامه داد : باید به هیئت های ورزشی توجه ویژه شود، در شهرستان قرچک هیئت های ورزشی در گوشه ای از انزوا هستند و کار و رفتار سیاسی در اداره ورزش قابل قبول نیست .
باید گفت، در دولت جدید باید مشخص شود، مردم باید از حزب یا گروهی طرفداری کنند یا نه و یا اگر می خواهند کار خود را از دست ندهند حزب و گروه خود را مخفی کنند.
باید متذکر شد اینجا کشور جمهوری اسلامی است و تمام گروه ها و حزب ها با آزادی در حال فعالیت هستند و قرار نیست هر دولتی که رو کار می آید کسانی که در حزب یا گروه دیگر هستند را از سر راه بردارد، سیاست این کشور اسلامی بودن آن است و به تمامی مذهب ها و گرایش های دیگر احترام می گذارد.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.