معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک تاکید کرد:

آگاه سازی والدین و دانش آموزان در خصوص پیامدهای سوء مصرف موادمخدر

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک گفت: والدین و دانش آموزان در خصوص پیامدهای سوء مصرف موادمخدر توسط آموزش و پرورش آگاه سازی شوند.

به گزارش قرچک آنلاین; علیرضا جعفری در دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان قرچک ضمن مرور مصوبات جلسات گذشته، به اهمیت وجود کمپ ماده ۱۶ در شهرستان اشاره داشته و از اداره بهزیستی خواستار شد با قوت روند پیگیری جهت راه اندازی این نوع کمپ در شهرستان را دنبال نماید.

وی تأکید کرد: ادارات عضو کمیته های زیرمجموعه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر از قبیل کمیته پیشگیری و آموزش، کمیته مقابله با عرضه موادمخدر، کمیته درمان و کمیته حمایت های اجتماعی طبق روال موظفند جلسات مربوطه را برگزار نموده و گزارش اقدامات صورت گرفته را در جلسات شورای هماهنگی ارائه نمایند.

ایشان به فرارسیدن سال تحصیلی جدید اشره کرد و افزود: والدین و دانش آموزان در خصوص پیامدهای سوء مصرف موادمخدر توسط آموزش و پرورش آگاه سازی شوند.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قرچک در ادامه به اهمیت مقوله آموزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی اشاره داشته و عنوان کردند: طبق آمار ارائه شده، کاهش جمعیت افراد مبتلا به اعتیاد در کشور و کاهش مصرف موادی از جمله شیشه نتیجه اقدامات فرهنگی صورت گرفته در سطح جامعه می باشد.

در ادامه جلسه نیز اعضا به ارائه گزارش عملکرد خود در راستای مبارزه با موادمخدر پرداخته و نقطه نظرات خود را در خصوص اجرای راهکارها بیان کردند.

گفتنی است دومین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان قرچک به ریاست علیرضا جعفری معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و با حضور دیگر اعضای جلسه با دستور کار ارائه گزارش بهزیستی از راه اندازی کمپ ماده ۱۶، ارائه راهکارهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد در بین جوانان و پیگیری مصوبات جلسه قبل در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

انتهای پیام/س

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *