آژیر “قرمز” کرونا در قرچک و بازگشت محدودیت‌ها

فرماندار قرچک با اظهار تاسف از عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط برخی شهروندان از آژیر قرمز کرونا در این شهرستان و بازگشت محدودیت‌ها از جمله تعطیلی مراکز آموزشی، تفریحی، باشگاه‌های ورزشی و آرایشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش قرچک آنلاین ، بهمن خطیبی فرماندار قرچک در گفت‌وگوی خبری اظهار داشت :تا اطلاع ثانوی دانشگاه‌ها، مدارس، حوزه علمیه، آموزشگاه‌ها، کتابخانه‌ها، استخرهای سرپوشیده، تالارهای پذیرایی، سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های زنانه، باشگاه‌های ورزشی پربرخورد و بدن‌سازی، مراکز تفریحی، قهوه‌خانه‌ها، نماز جمعه و جماعات و هرگونه مراسم اجتماعی، مذهبی، فرهنگی و همایش تعطیل است.

وی افزود : با توجه به تشدید شیوع کرونا در این شهرستان، محدودیت‌ها اعمال و نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی بیشتر می‌شود.

خطیبی در پایان تاکید کرد : همه باید تلاش کنیم تا وضعیت شهرستان به حالت عادی بازگردد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱ دیدگاه

  1. مهران پاسخ

    اتوبوس های قرچک هم خیلی شلوغه و تا خرخره پر میشه و غیر از اینکه مردم کنار هم رو صندلی میشینن خیلی هم ایستاده سوار میکنن و خودش عامل شیوع کروناس و هم اینکه راننده ها نمیزارن مردم برای پرداخت کرایه کارت بزنن و به جای کرایه کارتی 2260 تومانی از مردم کرایه نقدی 2600 تومانی میگیرن اصلا هم رسیدگی نمیشه. مسئولین کجا هستن؟