حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید: هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. 10 رمضان 1444 Friday, 31 March , 2023 تعداد دیدگاهها : 260×
آموزش کوتاه مدت سیاست های پنج گانه وزارت آموزش و پرورش در شهرستان قرچک برگزار می شود
۰۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰
شناسه : 48588

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: آموزش های کوتاه مدت معلمان این شهرستان بر اساس سیاست های پنج گانه وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش قرچک آنلاین; به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان قرچک،مهدی نیکبخت مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک گفت: مجموعه سیاست ها ،ضوابط و ملاحظات اجرایی آموزش های کوتاه مدت معلمان این شهرستان با عنایت به سیاست های پنجگانه  وزارت آموزش و پرورش به ویژه ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی،توسعه مشارکت و تمرکز زدایی برگزار می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک افزود: منابع انسانی مهمترین و اصلی ترین سرمایه و مزیت رقابتی هر سازمانی است و هرسازمانی بایدراهبردها و راهکارهای خاصی را برای توسعه منابع انسانی یعنی توسعه  داننش،نگرش و مهارت کارکنان تدوین و اجرا کند.

نیکبخت تصریح کرد: افزایش اثربخشی و کارایی نظام تعلیم و تربیت از طریق توسعه دانش،مهارت و نگرش کارمندان آموزش و پرورش،توانمندسازی مدیران جهت ایفای موثر نقش ها و وظایف مدیریتی،افزایش و توسعه سطح باور و اعتقادات و آگاهی های عمومی در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی،آماده سازی کارمندان از بعد صلاحیت های شغلی برای تصدی و ارتقاء به رده های بالاتر از جمله اهداف آموزش های کوتاه مدت (ضمن خدمت) است.

نیکبخت گفت: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ،تامین تسیلات و امکلنلت و ایجاد ساز و کارهای کارا  اثربخش در آموزش های ضمن خدمت معلمان  و تقویت انگیزه و مهارت حرفه ای آنان برای یاگیری مداوم مورد توجه قرار گرفته است.

وی ادامه داد: آموزش و پرورش شهرستان قرچک با تشکیل کمیته اجرایی دوره های ضمن خدمت و برگزاری جلسات منظم و متعدد،دره های آموزشی مطلوب  مفیدی برگزار کرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: تمرکز بر آموزش های شغلی با رویکرد کاربردی،ایجاد تناسب بین برنامه ها،فرصت های آموزشی و یادگیریبا نیازهای شغلی و سازمانی،همسوسازی آموزش منابع انسانی با اهداف مدیریت منابع انسانی وزارت  آموزش و پرورش از جمله راهبردهای آموزش های کوتاه مدت (ضمن خدمت) است.

انتهای پیام/س

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت قرچک آنلاین منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.