شهردار قرچک خبر داد:

آماده باش نیروهای خدمات شهری قرچک برای رفع آبگرفتگی معابر

شهردار قرچک از آماده باش نیروهای خدمات شهری قرچک برای رفع مشکل آبگرفتگی معابر شهر خبر داد.

به گزارش قرچک آنلاین; محسن خرمی شریف شهردار قرچک در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: با ورد سامانه جدید به کشور حوزه‌ های اجرایی خدماتی از آماده باش کامل به سر می برند  و تمامی معابر شهر به صورت مستمر از سوی مسئولان ستادی کنترل می شود و در صورتی که اتفاقی بیفتد، دستورات لازم به فوریت داده می شود تا مسایل حل و فصل شود.

وی با اشاره به بارندگی و احتمال آب گرفتگی در معابر، گفت: نیروهای خدمات شهری با آمادگی در سطح شهر حضور دارند تا نسبت به برطرف کردن آب گرفتگی های احتمالی پیشگیری کنند.

شریف گفت: نیروهای خدمات شهری برای رفع مشکل آبگرفتگی معابر و باز کردن کانال ها و جداول و جلوگیری از ایجاد مشکل برای تردد شهروندان اقدام به جمع آوری زبل ها و پاکسازی نهرها و جوی روان آبها در سطح شهر هستند.

وی افزود: وسایل شهرداری نیز تجهیز شده اند تا بتوانیم آبگرفتگی معابر را برطرف کنند و هم اکنون نیروهای خدمات شهری در نقاط مختلف شهر مستقر هستند و در هر نقطه ایی که مشکلی در زمینه آبگرفتگی بوجود آید بسرعت در محل حضور یافته و مشکل را بر طرف خواهند کرد.

شهردار قرچک تاکید کرد: تاکنون هیچ مشکلی از آبگرفتگی در معابر قرچک گزارش نشده است و تمامی مسیرها و معابر پیش از این لایروبی شده و شرایط لازم فراهم است تا مشکلی برای شهروندان به وجود نیاید.

و در صورت مشاهده هر گونه آب گرفتگی هنگام عبور از معابر شهری و یا در محل سکونت خود با سامانه فوریت های شهرداری به شماره تلفن ١٣٧ تماس گرفته و موضوع را گزارش کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *