شهردار قرچک:

آغاز نهضت جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی شهر قرچک/جدول‌گذاری بیش از ۳۵ هزار مترمربع شهر قرچک در سال ۹۷

شهردار قرچک از آغاز نهضت جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی این شهر خبر داد و افزود: در سال ۹۷ بیش از ۳۵ هزار مترمربع شهر قرچک جدول‌گذاری شد و این روند در سال ۹۸ نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش قرچک آنلاین;محسن خرمی شریف در حاشیه بازدید از مراحل اجرای جدول‌گذاری بلوار اصلی حد فاصل میدان ۱۵ خرداد تا میرزایی، کوچه‌های نصر و فتح ۷ این شهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر و جلب رضایت شهروندان، عملیات ساماندهی و احداث آبرو و جدول‌گذاری در معابر سطح شهر در حال اجرا است.
وی جدول‌گذاری معابر را نیازی ضروری و اقدام زیربنایی شهر عنوان کرد و بیان داشت: در سال ۹۷ توسط معاون فنی و عمران نهضت جدول‌گذاری بیش از ۳۵ هزار مترمربع معابر اصلی و فرعی شهر قرچک انجام شد.
این مدیر شهری بیان داشت: هم‌اکنون اکیپ‌های شهرداری قرچک در چند نقطه از محلات کمتر توسعه‌یافته شهر در حال انجام عملیات جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی است.
شهردار قرچک بابیان اینکه جداول برخی از نقاط شهر فرسوده است، بیان کرد: جدول‌گذاری معابر اصلی و فرعی سطح شهر موجب زیباسازی، هدایت آب‌های سطحی و بالا بردن بهداشت عمومی معابر، ارائه خدمات باکیفیت بهتر به شهروندان و تأمین رفاه حال آنان است.
خرمی شریف در پایان اظهار کرد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع از معابر اصلی و فرعی شهر قرچک جدول‌گذاری و ساماندهی شده است و این روند ادامه خواهد داشت تا معابر اصلی و کوچه‌ها جهت روان‌سازی آب‌های سطحی به درجه مطلوب برسد.

فریبا سلیمان پور

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *