شهردار قرچک خبر داد:

آغاز عملیات آسفالت خیابان صالح‌آباد/لکه‌گیری و آسفالت کمربندی جنوبی قرچک

شهردار قرچک از آغاز عملیات آسفالت خیابان صالح‌آباد و لکه‌گیری و آسفالت کمربندی جنوبی حدفاصل پمپ گاز تا میدان پوئینک خبر داد.

به گزارش قرچک آنلاین; محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار داشت: باهدف تأمین رفاه، آسایش و جلب رضایت شهروندان قرچک و جلوگیری از تخریب آسفالت به خاطر آب‌گرفتگی معابر، عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت در سطح شهر انجام شد.
وی با تأکید بر اینکه مناسب‌سازی و آسفالت‌ریزی معابر از اولویت‌های اصلی شهرداری قرچک است، افزود: اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی مدیریت شهری قرچک تنها به‌منظور رفاه حال شهروندان اجرا می‌شود و حفظ و نگهداری از آن‌ها نیز بر عهده شهروندان خواهد بود.
شهردار قرچک تصریح کرد: عمر آسفالت معابر و برخی از خیابان‌های قرچک بیش از ۲۰ سال است و این باعث شده که در امر لکه‌گیری نیز به علت از بین رفتن مصالح بیس و رویه آسفالت شاهد زود خراب شدن سطح آسفالت باشیم.
خرمی شریف افزود: عملیات آسفالت خیابان صالح‌آباد منطقه باقرآباد به طول ۶ هزار مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان آغازشده است که آسفالت این خیابان بسیار قدیمی بود که با تماس‌هایی که مردم عزیز با سامانه ۱۳۷ داشتند این مهم انجام شد و هم‌اکنون در حال اجرا است.
وی از لکه‌گیری و آسفالت کمربندی جنوبی حدفاصل پمپ گاز تا میدان پوئینک خبر داد و افزود: انتهای کمربندی جنوبی حدفاصل پمپ گاز تا میدان پوئینک با توجه با بارندگی‌ها و حفاری‌های صورت گرفته از آسفالت خوبی برخوردار نبود و در برخی از مکان‌های این محور با توجه به تردد وسایل نقلیه ۲ شهرستان هم‌جوار آسفالت آن خراب‌شده بود که این مهم انجام شد و هم‌اکنون لکه‌گیری و آسفالت شد.
این مدیر شهری در پایان خاطرنشان کرد: عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت به ترتیب اولویت‌بندی در معابر، کوچه‌ها و خیابان‌ها سطح شهر انجام‌گرفته و در سایر خیابان‌ها و معابر نیز ادامه خواهد داشت.
خرمی شریف خاطرنشان کرد: برای آسفالت و لکه‌گیری معابر شهری قرچک از اول سال تاکنون بیش از ۲۰ هزار تن آسفالت مصرف‌شده است.
شهردار قرچک در پایان از شهروندان قرچکی خواست هرگونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص نحوه خدمت‌رسانی مدیریت شهری دارند با سامانه ۱۳۷ در میان بگذارند تا خادمان آن‌ها در شهرداری هر چه زودتر به مشکلات و درخواست‌های آنان رسیدگی کنند.

انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *