فلاحت‌پیشه خبر داد:

آغاز بررسی «۱۵ طرح پیشنهادی علیه آمریکا» از هفته آینده/ تهیه گزارش سالانه «نقض حقوق بشر توسط آمریکا»/مقابله با سیاست قلدرمآبانه آمریکا

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: این کمیسیون از هفته آینده وارد دستور بررسی «۱۵ طرح پیشنهادی علیه آمریکا» خواهد شد.

به گزارش سرویس سیاسی قرچک آنلاین; حشمت‌الله فلاحت‌پیشه در گفت‌و‌گو با میزان، گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از این به بعد گزارش «نقض حقوق بشر توسط آمریکا» را سالانه تهیه خواهد کرد.
وی تاکید کرد: این کمیسیون همزمان با تهیه این گزارش سایر دستگاه‌ها را مسئول پیگیری این موارد در محاکم بین المللی- هم در حوزه دیپلماسی عمومی و هم رسمی – خواهد کرد.

فلاحت‌پیشه اظهارداشت: همچنین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از هفته آینده وارد دستور بررسی «۱۵ طرح پیشنهادی علیه آمریکا» خواهد شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان داشت: این ۱۵ طرح عمدتا مربوط به الزام دولت به پیگیری در حوزه‌های مختلف اعم از «نقش آمریکا در تروریست سایبری»، «نقش آمریکا در بیوتروریست»، « نقش آمریکا در بحران‌های در منطقه» و «نقش آمریکا درنقض معاهدات بین‌المللی» و … است.

فلاحت‌پیشه تاکید کرد: به واقع این موارد چیزی فراتر از مقابله به مثل است باید گفت این موارد مقابله با سیاست تماما یک جانبه‌گرایی و قلدرمآبانه آمریکا در دنیای امروز است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *