آسفالت معابر و خیابان های شهر قرچک مورد بی توجهی شهرداری قرار گرفته است

وضعیت نامناسب آسفالت معابر، کوچه و خیابان های شهر قرچک در طی سال های جاری مورد بی توجهی شهرداری قرار گرفته و این موضوع طی روزهای اخیر به اوج خود رسیده است.

به گزارش قرچک آنلاین; یکی از مهمترین ویژگی‌هایی یک شهر، آسفالت یکدست و مناسب معابر است و این موضوع از مهمترین اقدامات و وعده‌های شهرداری ها است و یکی از مشکلات اساسی شهرستان قرچک با جمعیتی بالغ بر ۳۰۰ هزار نفر طی سال های اخیر نبود آسفالت مناسب در کوچه ها، خیابان ها و معابر این شهر است.
مردم شهر قرچک همواره از نداشتن آسفالت مناسب در بسیاری از خیابانها و کوچه های این شهر رنج می برند، مشکل تا جای رسیده که شهروندان به طور پی در پی از مسئولان شهر خواسته اند فکری برای حل این مشکل کنند.
خرابی آسفالت خیابان ها و بی توجهی به زیرسازی خیابان ها،کوچه ها و سست شدن روکش آسفالت، در طی سال های جاری مورد بی توجهی شهرداری قرچک قرار گرفته و این موضوع طی روزهای اخیر به اوج خود رسیده است.
بی تعهدی برخی درلکه گیری های مداوم و استفاده نکردن از آسفالت با کیفیت بالا و استاندارد باعث شده آسفالت کمتر از ۲ سال عمر کند، در حالیکه باید ۱۵ سال عمر کند والبته کنده کاری های حاصل از خدمات دستگاه های خدمات رسان به این امر دامن زده است.

_MG_6361
شهرداری آن مقداری را که در معرض دید عموم است به عنوان راه تلقی می کند و با بسنده کردن به ترمیم ظاهری آسفالت یا تعویض و تجدید آن توجه دارد، زیرسازی خیابان های شهر به شهادت مهندسان، دارای اشکالات زیادی است که اگر اصلاح نشود ممکن است به فجایعی تبدیل شود.
شهروندان شهر قرچک طی گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین از وضعیت آسفالت برخی خیابان های شهر قرچک ابراز نارضایتی می کنند و خواستار توجه هر چه بیشتر مسئولان هستند.
شهروندان اعتقاد دارند که آسفالت نامناسب علاوه بر اینکه چهره شهر را زشت می سازد به وسائل نقلیه مردم نیز خسارت های هنگفتی وارد می کند.

_MG_6364
“ف.ه” یکی از ساکنان خیابان باهنر با اشاره به شرایط نامطلوب آسفالت این خیابان گفت: شهروندانی که در این شهر زندگی هستند و عوارض پرداخت می‌کنند باید در رفاه و آسایش در معابر تردد کنند اما متاسفانه توجه شهرداری به خیابان‌ها و کوچه‌های بسیار کم است، وی از شهرداری خواست که از وضعیت داخل کوچه و خیابان ها این شهر بازدید داشته باشند.
با همه این مسائل، در پیش بودن فصل سرما نیز مزید بر علت شده است واز مسئولان ذی ریط در شهرداری انتظار می رود هر چه سریعتر به رفع این مشکلات مبادرت ورزند و قصور گذشته را جبران کنند تا در فصل زمستان شهروندان قرچکی با مشکلی مواجه نشوند.
انتهای پیام/س

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *